KFD Beta Alanine 300g

Tootekood: 356
Kaubamärk: KFD Nutrition
Ühik: tk
Hind:
15,90 €

53,00 €/Kg

Parameetrid


* Vali maitse

Kogus: - +
   - või -   
375 portsjonit
KFD Premium Beta-Alanine on 100% puhas beeta-alaniin, mis on karnosiini – lihastes talletatava dipeptiidi – ehitusosa. Toote tarbimine tõstab karnosiini taset veres.  Karnosiin on oma olemuselt antioksüdant, pärssides organismisiseseid oksüdatsiooni ja glükatsiooniprotsesse. Lihaskoes on karnosiini põhiülesandeks puhverdada intensiivse lihastöö käigus tekkivaid vesinikioone, mis aitab aeglustada lihaskoe ph muutust, lükates edasi väsimuse teket! Aitab neutraliseerida piimhappe teket lihastes. Parandab lihasvastupidavust.

Toodet võib  kasutada iga sportlane, olenemata sellest, kas ta teeb jõutreeningut, vastupidavustreeningut, jõu-vastupidavustreeningut (crossfit) või võitluskunste.

Beeta-alaniini lisamine annab terve rea positiivseid mõjusid: alates tõhusamatest treeningutest tänu paranenud lihaste vastupidavusele kuni parema treeningjärgse taastumiseni ja väsimuse vähenemiseni.
Märge:
- Beeta-alaniinil on hügroskoopsed omadused (ta on vastuvõtlik niiskuse imendumisele). Niinimetatud tükkide teke ei tähenda toote omaduste kadumist. Siiski soovitame pärast iga kasutamist pakend tihedalt sulgeda, et piirata niiskuse sissepääsu keskkonnast.
- Maitseretsept on välja töötatud 100 ml vee või mahla jaoks. Pakendil nähtav info ("150 - 200 ml") võttis arvesse tootjapoolseid ettepanekuid beeta-alaniiniga tarbitava vedeliku koguse osas.

Beta-alaniin on lihaskoe karnosiini sünteesi lähtematerjal. Tõstab karnosiini taset veres, mis parandab kõrge intensiivsusega treeningut ja aitab kaasa lihaskasvu arengule. Karnosiin on oma olemuselt antioksüdant, pärssides organismisiseseid oksüdatsiooni ja glükatsiooniprotsesse. Lihaskoes on karnosiini põhiülesandeks puhverdada intensiivse lihastöö käigus tekkivaid vesinikioone, mis aitab aeglustada lihaskoe ph muutust, lükates edasi väsimuse teket! Aitab neutraliseerida piimhappe teket lihastes. Parandab lihasvastupidavust. Beta-alaniin aitab transportida teisi aminohappeid maksa. Beeta-alaniin on kasulik kõigile, kes tegelevad spordialaga, mis nõuab äkilist pingutust, näiteks sprint, jõutreening, maadlus jt.

Beeta-alaniin on sportlaste toidulisanditest kreatiini järel üks enim uuritud(ja vähemalt sama efektiivne). Kasutajad on nimetanud seda revolutsioonilst lisandit "uueks kreatiiniks!" Beeta-alaniin parandab teadaolevalt sooritusvõimet kõigi piimhapet tootvate spordialade puhul ning aeglustab lihaste väsimist koormuse puhul. Beeta-alaniini ja kreatiini koos kasutades on võimalik vähendada organismis ka rasvmassi ning suurendada lihasmassi rohkem kui üksnes kreatiini tarbides.

Kasutamine: 800mg 3 korda päevas.
Sega üks portsjon 800mg (1/10 kulpi)  50-100ml vee või mahlaga ja sega korralikult. Tarbida vastavalt vajadusele kuid mitte rohkem kui 3 kord päevas.

Koostisosad: Beta-Alanine, happesuse regulaator: sidrunhape, aroom, paakumisvastane aine: ränidioksiid, magusaine: sukraloos.

Toiteväärtus päevase annuse kohta (2,4g): Beta-Alanine 2208mg.

Koostisosad (naturaalne): Beta-Alanine, paakumisvastane aine: ränidioksiid.
Toiteväärtus päevase annuse kohta (2,4g) (naturaalne): Beta-Alanine 2399,8mg.

Hoiatus: Ära ületa päevast soovituslikku kogust. Ära tarvita kui oled mõne koostisosa suhtes allergiline. Toidulisand ei asenda täisväärtuslikku toitumist. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. See toode on mõeldud täiskasvanutele, kellel on suurem füüsiline koorumus. Toode ei sobi rasedatele ja imetavatele emadele. Toode ei sobi neeru ja maksa probleemide korral. Säilitamine: suletud konteineris, kuivas ja hästi ventileeritud kohas, toatemperatuuril. Hoia lastele kättesaamatus kohas. Parim enne pakendil.
 
Sarnased tooted
100% puhas l-gutamiin, 100 portsjonit
Tootekood: 202
19,90 €
100 portsjonit
Tootekood: 355
19,90 €
Puhas L-tsitrulliin malaat, ilma magusaineteta!
80 portsjonit
Tootekood: 617
19,90 €
Puhas L-Türosiin, ilma magusaineteta!
200 portsjonit
Tootekood: 620
14,90 €
Ühes portsjonis 9900mg glutamiini
Tootekood: 1373
19,90 €