Tere tulemast www.estfit.ee e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

KFD ALCAR- Atsetüül-L-Karnitiin 200g

KFD ALCAR- Atsetüül-L-Karnitiin 200g

Tootekood: 886
Kaubamärk: KFD Nutrition
Ühik: tk


400 portsjonit!
- aitab kaasa lisaenergia tootmisele
- aitab rakkudel „lahti saada“ liigsetest toksiinidest.
- mõeldud inimestele, kes puutuvad kokku intensiivse intellektuaalse pingutusega, näiteks: juhid, üliõpilased, IT-spetsialistid, professionaalsed mängijad, samuti kõigi erialade sportlased
- taimetoitlastele

KFD ALCAR - kuni 200 grammi atsetüül-L-karnitiini ilma tarbetute lisanditeta.
Portsjoni kohta on koguni 425 mg puhast atsetüül-L-karnitiini.
Toode ei sisalda maitseaineid, värvaineid ega emulgaatoreid.
Ja kogu pakendist piisab 400 päevaks.
ALCAR on üks peamistest koostisosadest, mis on mõeldud inimestele, kes puutuvad kokku intensiivse intellektuaalse pingutusega, näiteks: juhid, üliõpilased, IT-spetsialistid, professionaalsed mängijad, samuti kõigi erialade sportlased jne.
KFD ALCAR tähendab: - kuni 400 portsjonit atsetüül-L-karnitiini päevas, - tarbetute lisanditeta toode, - kuni 425 mg puhast atsetüülitud L-karnitiini.

Atsetüül-L-karnitiini arvelt toimub rasvhapete transport mitokondritesse - peamisesse energia tootmise tsentrisse.  Atsetüül-L-karnitiin aitab kaasa lisaenergia tootmisele ja aitab rakkudel „lahti saada“ liigsetest toksiinidest. Atsetüül-L-karnitiini puuduse korral on aktiivne elutegevus raskesti saavutatav. Negatiivne mõju võib tekkida vaid seda sisaldavate toiduainete või preparaatide kuritarvitamisel.
Atsetüül-L-karnitiini puudus võib tekkida taimetoitlastel, sportlastel ja inimestel, kelle toitumine on tasakaalustamata, kuid nad on sunnitud igapäevaselt tegema rasket füüsilist tööd. Defitsiidi sümptomid on: suurenenud väsimus, nõrgenenud immuunsus, südame- ja veresoonkonna haigused, ülekaalu  teke.

KOOSTIS: Atsetüül-L-karnitiin, paakumisvastane aine: ränidioksiid.

TOITEVÄÄRTUS 500mg (1 PORTSJON/pool kulpi):
Atsetüül-L-karnitiin hüdrokoriid 500mg
 -millest Atsetüül-L-karnitiin 425mg


TOOTE MÄRKUSED: KFD ALCAR on maitsetamata toode ja seda iseloomustab tooraine loomulik maitse. Seda tuleks enne ostmist arvesse võtta. Hügroskoopsete omaduste tõttu võib toode minna tükki. See on selle aine iseloomulik omadus ega mõjuta mingil viisil toote kvaliteeti ega toimivust.

KASUTAMINE: Segage 1 osa 500 mg (umbes pool kulpi) 200 ml vee või mahlaga, tarbige kohe pärast valmistamist. Mitte rohkem kui 1 kord päevas. Toote täpsemaks mõõtmiseks soovitame kasutada köögikaalu.

SÄILITAMINE: Kinnises purgis, toatemeratuuril, kuivas ja hästi ventileeritud kohas. Lastele kättesaamatus kohas.

HOIATUS: Mitte ületada soovituslikku kogust. Ära kasuta, kui oled mõne koostisosa suhtes allergiline. Toidulisand ei asenda täisväärtuslikku toitumist. Toode on mõeldud täiskasvanutele. Toode ei sobi rasedatele ja imetavatele emadele ning kõrge vererõhu korral.

weight 0.2

Sarnased tooted
KFD ZMB Mg+Zn+B6 135tbl

12,80 €

Kombinatsioon kolmest mineraalainest – vitamiin B6, tsink, magneesium
-positiivne mõju luudele, ainevahetusele, valgu sünteesile, happelisuse-aluselisuse tasakaalule ja pärast treeningut taastumisele.

Vaata toodet

KFD ZMB Mg+Zn+B6 135tbl