KFD AAKG 300g- Arginiin

Tootekood: 355 Kaubamärk: KFD Nutrition Ühik: tk
100 portsjonit
18,50 € 14,80 € 61,67 €/Kg
* Vali maitse

Alfa-ketoglutaraat l-arginiin (AAKG) on toitaine, millel on otsene mõju organismis neile ühenditele, mis mõjutavad lihasmassi. L-arginiin on oluline aminohape organismis.
KFD Premium AAKG on kahe ühendi kombinatsioon - arginiin ja alfa-ketoglutaraat, mis on L-glutamiini eelkäija. Tänu sellele kombinatsioonile on AAKG meie arvates palju parema seeduvusega kui arginiini põhivorm.

AAKG on kahe ühendi segu arginiinist ja alfa-ketoglutaraadist, mis on L-glutamiini vabavorm. Arginiiniühendi komplekt alfa-ketoglutaraadiga (AAKG) näitab paremat biosaadavust kui arginiin põhivormis. Iga protioon sisaldab alates 96,3% (maitsestatud versiooni puhul) kuni 99,8% (naturaalse versiooni puhul) puhast AAKG-d. 

TÄHELEPANU: - AAKG-l on hügroskoopsed omadused (see on niiskuse imendumisele vastuvõtlik). Nn tükkide moodustumine ei tähenda toote omaduste kadu. Soovitame siiski pärast iga kasutamist pakend tihedalt sulgeda, et vähendada keskkonnast niiskuse tungimist.

Kasutamine: Üks portsjon- 3g (1/2 kulpi) tuleb kallata 150-200ml külma veega või mahlaga anumasse ja segada, kuni see on täielikult lahustunud.

Mitte tarbida rohkem kui kaks korda päevas. Soovituslikult peale trenni või õhtul enne magama minekut.

Säilitamine: hoia konteiner suletult, kuivas, ventileeritud kohas toatemperatuuril. Ei sobi alla 14 aastastele lastele, rasedataele, maksa või neeruahiguste korral. Ei sobi neile, kes on allergilised või ülitundlikud mõne koostisosa komponendi suhtes.
 
weight 0.3
  •     Maksimaalne energia vallandumine
  •     Aitab parandada treeningsooritust
  •     Annab võimsa “pump” tunde lihastes

Arginiin alfa-ketoglutaraat, lõhna- ja maitseaine, ränidioksiid, magusaine- sukraloos.

Toiteväärtus 100g kohta
Energia: 0kcal 
Rasv: 0g
Süsivesikud: 0g
millest suhkrud: 0g
Valk: 0g
Arginine Alpha-ketoglutarate  96,85 g