BOUNTY Protein Flapjack valgubatoon 60g

Tootekood: 592 Kaubamärk: Mars Ühik: tk
2,50 €

BOUNTY Protein Flapjack on mõnusalt magus vahepala, mis sobib menüüsse nii dieedi kui ka lihasmassi kasvatamise eesmärgil.

See valgurikas proteiinibatoon on maitsev kooslus ehtsatest kookoshelvestest ja täistera kaerahelvestest, mis on kaetud piimašokolaadiga

Üks batoon sisaldab:

  • 16g valku
  • 218 kalorit
  • Vähe suhkruid
  • Vähe rasvu

Mõnusa tekstuuri ja maitsega batoonis on ideaalne kogus valku ning vähem suhkruid ja süsivesikuid, mis muudab selle tervislikuks alternatiiviks võrreldes tavalise magusa šokolaadiga!

BOUNTY Protein Flapjack on suurepärane valik enne või peale treeningut!

TOITEVÄÄRTUS:

Bounty Protein Flapjack - 60g
  Per 60g Flapjack
Calories 218kcals
Protein 16g
Fat 6.8g
- Of which saturates 3.8g
Carbohydrate 23g
- Of which sugars 6.4g
Salt 0.38mg
 

KOOSTIS: Oat Blend (24%) (Toasted Malted OATS (Wholegrain Oat Flakes, Palm Oil, Barley Malt Extract), Rolled OATS), MILK Protein Blend (17%) (MILK Protein, Hydrolysed WHEY [MILK]Protein Isolate (MILK), Emulsifier (SOYA Lecithin)), MILK Chocolate (16%) (Sugar, Cocoa Butter, Skimmed MILK Powder, Cocoa Mass, LACTOSE and Protein from WHEY [MILK] (MILK), Palm Fat, WHEY [MILK] Powder (MILK), MILK Fat, Emulsifiers (SOYA Lecithin, E476), Natural Vanilla Extract), Hydrolysed Collagen (9.2%), Humectant (Glycerol), Water, Desiccated Coconut (5.0%), Bulking Agent (Polydextrose), Humectant (Maltitol), Inulin, Flavouring, Salt, Rapeseed Oil, Antioxidant (Natural Mixed Tocopherols).

Allergen Information: Contains MILK, GLUTEN and SOYA ingredients. May contain; PEANUTS, PECANS, HAZELNUTS, ALMONDS and EGG Albumin.

NOT SUITABLE FOR VEGETARIANS (Contains collagen)