Performa Activ 800ml shaker- THE ROCK (black) Zoom

Performa Activ 800ml shaker- THE ROCK (black)

SKU: 1079
Brand: Performa
Unit: tk
Price: 11,90 €
9,99 €

39,67 €/Kg 33,30 €/Kg
Qty.: - +
   - or -   
Ostke oma lemmik DC Comicsi superkangelane/kurikael juba täna meie 100% ametlikult litsentseeritud 28oz (828 ml) sheikeritega ja võtke need endaga kaasa kõikjale, kus treenite.

Kellelegi ei meeldi sheikeri põhjas kobakas valgupulbri klomp. Meie ActionRod tehnoloogia tagab iga kord kindla segu. Kui olete lõpetanud, peske sheiker kergesti, seda on lihtne avada ja on nõudepesumasinas pestav.

Me teame, et te ei soovi jõusaalis kanda kaasas ja hoida palju kraami, seega oleme tutvustanud integreeritud käepidet, millega saate oma ACTIV sheikerit hõlpsalt kahe sõrmega kaasas kanda. Need on kerged, kergesti kaasaskantavad ja neil on eriti lai ava joomiseks.

Superkangelaste üheks iseloomulikuks jooneks on sageli nende tugevus ja me tahame veenduda, et meie sheikerid neid tegelasi hästi esindavad. Oleme oma sheikerites nii enesekindlad, et pakume kõigile oma sheikeritele 100% lekkevaba garantiid ja probleemivaba garantiid, et teil oleks meelerahu. See on Performa lubadus. Mõnikord harva juhtub lekkeid ja pragusid, kuid tahame tagada, et teil oleks toimiv ja kasutatav toode.