Welcome to www.estfit.ee webshop.
Login or Register

Peak Testo Stack

Peak Testo Stack

14,90 €

SKU: 1382
Brand: Peak
Unit: tk
Qty.:   tk Add to cart


Testo Stack aitab kaasa suguhormooni testosterooni normaalsele tasemele ning immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

Testo Stack aitab kaasa suguhormooni testosterooni normaalsele tasemele ning immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Testo Stack on nii kõrge funktsionaalsusega, et sageli on võimalik saavutada paremaid tulemusi kui ainult Tribulus Terrestrisega

Testo Stack võib avaldada toiteväärtust ja füsioloogilist mõju teie hormoonide tasakaalule ja immuunsüsteemile ning aidata kaasa normaalse testosterooni taseme säilitamisele veres ja immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, näiteks kui see langeb elustiili tõttu alla normi. (ületreenimine, vale toitumine, rasked koormused) või vanus.

Testo Stack ei paku märkimisväärses koguses valke, süsivesikuid ja muid olulisi ehitussubstraate (kreatiin, vabad aminohapped jne), seega sõltub Testo Stacki üldine mõju teie individuaalsetele eesmärkidele väga palju teie toitumisharjumustest ja lisaainete kasutamisest. toidulisandid / sporditoitumine.

Testo Stack sisaldab väga funktsionaalseid  lambaläätsese ürdi Tribulus Terrestris ekstrakte . Need ekstraktid sisaldavad üle tosina erineva steroidse saponiini. Fenugreeki ja Tribulus Terrestrise kombinatsiooni kaudu pakub Testo Stack tasakaalustatud segu saponiinidest, kusjuures testosterooni prekursorid Diosgenin (Fenugreek) ja Protodioscin (Tribulus Terrestris) on eriti olulised. Saw Palmetto ekstraktid toetavad lisaks Testo Stacki funktsionaalsust.

Kuna steroidsed saponiinid võivad muutuda biosaadavaks (resorbeeruvaks) ainult soolefloora käärimistegevuse kaudu, on need Testo Stackis juba eelkääritatud. Selle eelkääritamise abil on võimalik saavutada optimaalne resorptsioon ja funktsionaalsus isegi halvasti toimiva soolefloora korral.

Aminohapet 4-hüdroksü-isoleutsiini, mis sisaldub ka lambaläätse ekstraktis, seostatakse sporditoitumises insuliini tasakaalu reguleerimisega. Insuliin on kõige konstruktiivsem hormoon, mistõttu on selle modulatsioonil suur tähtsus kulturismis ja võistlusspordis.

Mikroelement tsink, mis on tohutult oluline kogu ainevahetuse jaoks, ning vitamiinid A, C ja E optimeerivad Testo Stacki funktsionaalsust. Tsink aitab muuhulgas kaasa veres normaalse testosterooni taseme hoidmisele, viljakusele, valgusünteesile, nägemisele, luudele, nahale ja juustele.

Tsinki ning A-, C- ja E-vitamiini peetakse antioksüdantideks, mis toetavad immuunsüsteemi normaalset talitlust (ka treeningu ajal ja pärast seda) ning rakkude kaitset oksüdatiivse stressi eest. C-vitamiin on oluline ka normaalse kollageeni moodustumise ja energia metabolismi jaoks.

Kasutamine: 2 kapslit päevas.

Hoiatus: Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervislike eluviiside asendajana. Ärge ületage soovitatud ööpäevast annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostis: lambaläätse ekstrakt (seemned), Tribulus terrestris'e ekstrakt (puuvili), kapsli kest (veise želatiin), L-askorbiinhape, palmetto ekstrakt (puuvili), paakumisvastane aine rasvhapete magneesiumisoolad (taimne), DL-α-tokoferüülatsetaat, tsinktsitraat, retinüülatsetaat.

2 kapslit sisaldab:
A-vitamiin 800 µg
E-vitamiin 12 mg
C-vitamiin 80 mg
Tsink 5,0 mg
Fenugree ekstrakt 1200 mg
Tribulus terrestris ekstrakt 360 mg
Steroidsaponiinid kokku > 800 mg
Saepalmi ekstrakt 20 mg


 


Similar products
KFD T-Booster 180tbl

28,90 €

Testosterone booster
Including natural plant extracts.
Powerful Testosterone BUTTER
High content of GREEN
Increases libido
Stimulates the production of testosterone

View

KFD T-Booster 180tbl