Peak Creatine Alkaline

SKU: 1371
Brand: Peak
Unit: tk
Price:
15,90 €
Qty.: - +
   - or -   
Aluseline kreatiin
Peak Creatine Alkaline on aluseline kreatiin, mis takistab kreatiini muutumist kreatiniiniks. Aluselise kreatiini spetsiaalne happepuhver kaitseb kreatiini maohappe või muude happeliste vedelike, näiteks mahla toimel ebaefektiivseks kreatiniiniks muutumise eest. Kreatiniin on kasutamata kreatiini kasutu biojääk, mis võib organismi koormata. Kreatiniin võib kahjustada neere ja on sageli umbes 10-20% sportlastest talumatuse põhjuseks, nagu iiveldus, kõhupuhitus, kõhulahtisus ja lihaskrambid. Aluseline valem väldib võimalikke kõrvalmõjusid ja tõstab esile kreatiini tuntud mõju.

Paremaks omastamiseks või kasutamiseks on aluseline optimeeritud B-vitamiini kompleksiga. 

Tõhus lihaste ülesehitamine saab toimuda aga ainult piisava ja pideva aminohapete varustamisega. Seetõttu varusta end ka kiirete (eriti hommikul pärast tõusmist, enne ja pärast treeningut) ja aeglaste valkudega ning vajadusel ka täiendavate substraatidega, et toetada aluselise kreatiini protsesse.

Kui te pole kunagi varem kreatiini sisaldavaid toidulisandeid võtnud või olete kreatiinist pikka pausi teinud ja teie kreatiinivarud on tühjad, võite aluselise kreatiini tarbimisel kaalus juurde võtta.

Soovitatav kasutamine: 5 kapslit koos vähemalt 300 ml vedelikuga kohe pärast treeningut. Treeninguvabadel päevadel tarbi 5 kapslit hommikul vahetult pärast ärkamist.

Hoiatus: Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud, mitmekülgset toitumist ja tervislikku eluviisi. Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada. Hoidke seda toodet lastele kättesaamatus kohas. Kreatiin võib põhjustada kehakaalu tõusu. 
See toode ei sobi lastele ja noortele ning on mõeldud kasutamiseks sportlastele.

Koostis: kreatiinmonohüdraat (60%), naatriumvesinikkarbonaat, kapsli kest (veise želatiin), paakumisvastane aine (rasvhapete magneesiumisoolad (taimsed)), nikotiinamiid, püridoksiinvesinikkloriid, tsüanokobalamiin.

5 kapslit sisaldavad:
Niatsiin 32 mg
B6-vitamiin 2,8 mg
Vitamiin B12 5,0 µg
Kreatiin monohüdraat 3000 mg
Naatriumvesinikkarbonaat 1300 mg

 
Similar products
100 portsjonit
SKU: 624
27,90 €
50 portsjonit kreatiini
SKU: 1517
13,50 €