KFD NAC 180tbl

SKU: 531
Brand: KFD Nutrition
Unit: tk
N-atsetüültsüsteiin 250 mg
KFD NAC on kõrgekvaliteediline toode, mis sisaldab N-atsetüültsüsteiini, mida iseloomustavad suurepärased tervist edendavad omadused. See on suunatud inimestele, kes mõtlevad maksa regeneratsiooni parandamisele, keha võõrutusele või treeningujärgsele taastamisele. Oma omaduste tõttu on N-atsetüültsüsteiini lisamine eriti soovitatav sportlastele ja füüsiliselt aktiivsetele inimestele.

N-atsetüültsüsteiin on väga hea vahend toetamaks maksa ning kopsude tööd.

N-atsetüültsüsteiin pärineb aminohappest L-tsüsteiin. N-atsetüültsüsteiin ehk lühidalt NAC on antioksüdant, mis on suurepärane abimees kõigile neile, kel on maksakahjustused või probleemid maksaga. Kõige tõhusamaks maksa haiguste ennetamise mooduseks peetaksegi enda kaitsmist vabade radikaalide kahjuliku toime eest.

NAC tõstab organismis loomuliku glutatiooni taset, mis on tugevaim antioksüdant, mis aitab aeglustada vananemisprotsesse, tugevdab immuunsust ja väljutab toksiine. Eriti oluline on NACi täiendav tarbimine suurema füüsilise koormuse või treeningute järel, et taastada lihaseid. Aitab suurendada keha vastupidavust.

KFD NAC kasulikud omadused:
* Toetab maksa, neeru ja kopsude tervist
* Aitab võidelda rakkude oksüdatiivse stressiga
* Leevendab kudede põletikke
* Vähendab insuliiniresidentsust
* Võib aidata vältida depressiooni, osessiiv-komplusiivset ja bipolaarset häiret
* Võib aidata unehäirete korral
* Võib vähendada  südame veresoonkonna haiguste riski
* Võib vähendada sõltuvuskäitumist

Kasutamine: 0,5 tabletti päevas

1 portsjon sisaldab (0,5 tabletti):
N-atsetüül-L-tsüsteiin 125 mg

Koostis: täitematerjal: tselluloos, N-atsetüültsüsteiin, klaasaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, paakumisvastane aine: rasvhapete magneesiumsoolad, klaasaine: polüetüleenglükool, paakumisvastane aine: polüetüleenglükool, ränioksiid.

Hoiatus: Mitte ületada soovituslikku päevast annust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.Ära kasuta, kui oled mõne koostisosa suhtes allergiline. Toode on mõeldud täiskasvanutele. Hoida laste eest kättesaamatus kohas.
Similar products
Kaalium 350 mg
SKU: 533
12,50 €
Tsink 15 mg
SKU: 537
9,90 €
Maasikamaitselised multivitamiini kummikommid
SKU: 1354
6,90 €
Toetab kolesteroolitaset
SKU: 1370
14,90 €
Funktsionaalne ürdiekstrakt veresuhkru taseme stabiilsena hoidmiseks
SKU: 1493
14,90 €