KFD X-BCAA 500g

Артикул: 212 Бренд: KFD Nutrition
20,90 € 18,81 €
* SPORDIJOOGID

KFD X-BCAA on edasiarendus BCAA Instantist.
KFD X-BCAA on hargnenud ahelaga aminohapete kogum (BCAA): L-Leucine, L-Valine, L-Isoleucine, L-Glutamine, Beta Alanine (5:4:1)
BCAA on eksogeensed aminohapped, see tähendab, et neid ei saa sünteesida organismist, seega tuleb neid manustada toiduga. Tootele on lisatud L-Glutamiini ja beeta-alaniini, mis aitavad paremini tootel toimida, trennijärgne taastumine on kiirem ja suurem kaitse lihastele intensiivse treeningu korral.

Hargnenud ahelaga aminohapped on olulised sportlase toitumises, kuna kasutades regulaarselt, BCAA aitab parandada valgu sünteesi ja aitab peale trenni lihastel taastuda (anti-kataboolsed omadused). Tähelepanuväärne on, et ainevahetuses protsess toimub lihastes, mitte maksas, seetõttu on eriti oluline lihaste kasvatamisel.

Hargnenud ahelaga aminohapetega spordijook on oluline mistahes spordiga tegelevale inimesele, ei ole vahet, kas sa oled jooksja, kulturist, jalgrattur, kergejõustiklane, fitnessiga tegelev inimene. 

KASUTAMINE: Vala üks portsion- 10g (2 kulpi) konteinerisse ja lisa 150-200ml vett või mahla ning sega/raputa tugevalt. Kasuta vastavalt vajadustele, kuid mitte rohkem kui 1 korda päevas. Soovitatavalt enne või pärast trenni. Tarvita koheselt peale valmistamist.

HOIUSTAMINE: Suletud konteineriga kuivas ja hästi ventileeritud kohas toa temperatuuril. Ei sobi tarbimiseks rasedatele, lastele vanuses kuni 14aastat, neeru või maksa haiguste korral ja neile, kellel on mõne koostisosa suhtes allergia. Sisaldab magusaineid.
weight 0.5