KFD protein dessert 700g

Артикул: 141 Бренд: KFD Nutrition Единица: tk
19,90 € 15,92 €

Параметры


* VALI MAITSE

KFD Dessert on parima kvaliteediga, 100% puhas kaseiin. Ideaalne aminohapete allikas, mis järjepidevalt vabanevad vereringesse 12tunni jooksul. Kõrge valgusisaldusega toode, mis on saadud ultrafiltratsiooni, aurustamise ja dehüdratsiooni protsessi teel. Selle toote hea maitse, kreemjas konsistents ja äärmiselt väike rasva ja suhkru sisaldus sobib ideaalselt väga hea kõrge valgusisaldusega magustoiduks või söögiks. Hea maitse ja parim kvaliteet.

Madala laktoosi sisaldusega (kuni 2,5%). Tootel on hea maitse, suurepärane lahustuvus ja vähest aega püsiv vaht. Nagu kõik KFD tooted, ei sisalda KFD Premium Dessert värvaineid ega kahjulikke ja ebavajalikke lisaaineid nagu kaltsiumkaseinaat. KFD Dessert ei sisalda aspartaami või muid lisaaineid (kunstlikud värvained, märgitud "E" tähega ja täiteaineid, mis mõjutavad tervist ja on küsitava väärtusega.

Kasutamine: Vala üks portsjon – 30 g (1 kergelt kuhjaga kulp) 150 ml piima või veega sheikerisse või blenderisse, sega umbes 2 minutit kuni saad ühtlase kreemjase konsistentsi. Sobib hästi koos värskete või kuivatatud puuviljadega. Kasuta koheselt pärast valmistamist, vastavalt individuaalsele vajadusele, kuid mitte sagedamini kui kaks korda päevas.

Ühes portsionis 24g toitvat valku ja aminohappeid, mis järjepidevalt vabanevad vereringesse.

SÄILITAMISTINGIMUSED: Suletud, kuivas ja hästi ventileeritud kohas toatemperatuuril.

Ei tohi tarvitada alla 14-aastased lapsed, rasedad, inimesed,kellel on probleeme neerude või maksaga või kellel on ülitundlikkus või allergia mõne koostisaine suhtes. Toode sisaldab magusaineid. 
weight 0.7