KFD Peanut Butter SMOOTH 1000g

Артикул: 138 Бренд: KFD Nutrition Единица: tk
100% naturaalne!
9,90 €
KFD pähklivõi on 100% naturaalne ja on valmistatud röstitud maapähklitest. Valmistamiseks kasutatakse vaid naturaalset meetodit. Pähklivõil on mõnus pehme, kreemjas koostis.

KFD pähklivõi sisaldab suures koguses kiudaineid, küllastamata rasvhappeid (mono- ja polüküllastumata rasvhappeid), samuti on taimse valgu allikas, sisaldab palju vitamiine ja mineraale (eriti rikkalikult vitamiin B3 ja kaaliumi). Suurepärane toode, mis aitab kaasa närvisüsteemi tugevdamisele, rahustab, vähendab stressi taset ja parandab und. Lisaks eelnevale aitab alandada halva kolesterooli taset, ning kaitseb südamehaiguste eest. Aitab parandada mälu, aitab paremini keskenduda.

Meie toode ei sisalda mingeid lisaaineid, mistõttu on tegemist tervisliku alternatiiviga, võrreldes turul olevate teiste pähklivõidega, mis sisaldavad lisaaineid.

Ideaalne toode sportlastele ja tervisliku eluviisiga inimestele, kuna sisaldab palju toitaineid ja rahuldab ka magusaisu.

Säilitada kuivas ja jahedas kohas. Enne kasutamist segada. Seistes tekkinud õli kiht on normaalne. Pärast avamist tarbida 3 kuu jooksul.
weight 1