KFD Gastro 10 (90tbl)

Артикул: 556 Бренд: KFD Nutrition Единица: tk
-Seedeensüümid 3-ks kuuks!
-kõhupuhituste, kõhugaaside, ülesöömise korral
-lihasmassi kasvatamise ajal
19,80 € 17,82 €
KFD Gastro 10 on toidulisand, mis on ette nähtud toitumise täiendamiseks kuni kümne seedetrakti ensüümidega. Koostis põhineb kõrgeima kvaliteediga ainetel.

Mis on seedetrakti ensüümid, need on ained, mis esinevad meie seedesüsteemis looduslikult. Nad hõlbustavad toiduga saadud makroelementide seedimist ja imendumist, toimides keemiliste reaktsioonide katalüsaatoritena. Me jagame seedetrakti ensüümid proteaasidesse (mis on seotud valkude lagunemisega) 3, lipaasid (mis on seotud rasvade lagunemisega), 2 amülaasiga (mis on seotud süsivesikute lagunemisega) 4 ja kiudude seedimisega seotud tsellulaasiga. 5

Gastro 10 toidulisandi tarbimist peaksid kaaluma inimesed, kellel esineb ebameeldivaid tervisehäireid seedetraktist, nagu puhitus, kõrvetised, ülesöömine jne. Need tingimused võivad tuleneda mitte ainult toitumisest, vaid ka sellistest teguritest nagu stress ja väsimus.

Seedetrakti ensüümid võivad huvi pakkuda ka inimestele, kes on lihasmassi ehitamise faasis, sest paljude inimeste arvates võib suurenenud toidu koguse võtmine põhjustada ka eespool nimetatud seedetrakti probleeme.

KFD Gastro 10 eelised:

- terviklik kümne seedetrakti ensüümi
- Toetab seedeprotsesse, aitab seedida nii valke, rasvu kui ka süsivesikuid
- Hea lisand lihasmassi ehitamise ajal - preparaat võib aidata suurendada toidu koguse seedimist (kui seedetrakti ensüümide puudusest tingitud seedehäireid esineb). - mugav tarbida kapslite näol
- Kuni 90 igapäevast portsjonit (3 kuu kogus)

Kasutamine: soovitatav tarbida üks annus ravimit (1 kapsel) üks kord päevas. Neelake kapsel tervelt alla klaasi veega.
weight 0.063