KFD Creatine Monohydrate MARIHUNAEN 500g

Артикул: 492 Бренд: KFD Nutrition Единица: tk
83 portsjonit
KFD Premium Creatine on toidulisand, mis sisaldab peamiselt  kreatiinmonohüdraati, millel on õrn kanepi maitse. Koostises on kasutatud naturaalseid koostisosi otse Brasiiliast. See toode mitte ainult ei kasvatada lihasmassi ja ei paranda jõudu ning vastupidavust, vaid lisaks sellele kõigele tema õrn maitse meenutab päikselist päeva Jamaika "marihunaen" istanduses :)

*Parem lihaskoe hüdratsioon
*Suurendab treeningul vastupidavust
*
*Õrn kanepi maitse

Kreatiin on lämmastikku sisaldav orgaaniline hape, mida looduslikult esineb selgroogsete organismis. Kreatiini abil varustatakse keharakke, põhiliselt lihaseid adenosiintrifosfaadiga (ATP), millest omakorda toodavad keharakud energiat.

KASUTUSJUHEND: Vala üks portsjon- 6 g (1 kulp) nõusse koos 230 ml vee või mahlaga ja sega põhjalikult. Kasutamine vastavalt individuaalsele vajadusele, kuid mitte sagedamini kui 1 kord päevas, enne või pärast treeningut. Tarbi kohe pärast valmistamist.

SÄILITAMISTINGIMUSED: Suletud, kuivas ja hästi ventileeritud kohas toatemperatuuril.

Ei tohi tarvitada alla 14-aastased lapsed, rasedad, inimesed, kellel on probleeme neerude või maksaga või kellel on ülitundlikkus või allergia mõne koostisaine suhtes. Toode sisaldab magusaineid.

 
weight 0.5