KFD Cerebro 300g

Артикул: 526 Бренд: KFD Nutrition Единица: tk
50 portsjonit
Fookuse, energia ja mälu võimendaja!
* Vali maitse

KFD Cerebro on toidulisand, mis on välja töötatud kognitiivsete funktsioonide koheseks parandamiseks. See sisaldab tõestatud ja testitud koostisosi, mis võivad positiivselt mõjutada kognitiivseid funktsioone, näiteks: üldine fookus, mälu ja faktide seostamine. Lisaks võib preparaadil olla stimuleeriv toime, kuid teiste koostisosade sobivate proportsioonide tõttu ei põhjusta see negatiivset "värisevat" toimet ja ärevust. 13 ainet on valitud nii, et need pakuksid kõige tõhusamaid ja samal ajal seaduslikke ja ohutuid vahendeid vaimse pingutuse toetamiseks. Sobib ideaalselt inimestele, kes töötavad vaimselt, "mängijatele", üliõpilastele või neile, kes vajavad igapäevastes ülesannetes keskendumist ja selgust.

Koostis sisaldab lisaks tuntud ja tõestatud kofeiinile või magneesiumile koos B-grupi vitamiinidega aineid, mis võivad aidata keskenduda, parandada kognitiivseid funktsioone, vähendada stressi ja väsimust. Kvaliteetsed koostisosad ja standardiseeritud taimeekstraktid, nagu gotu kola, kudzu, ashwagandha või Bacopa Monneri, valiti nii, et KFD Cerebro toetakss närvisüsteemi. Lisaks on Cerebro rikastatud n-atsetüül-L-karnitiiniga  ja n-atsetüül-türosiiniga, mis toimivad neurotransmitteritena.

Preparaadi iseloomulik toime on märgatav 30-40 minuti pärast peale tarbimist.

KFD Cerebro:
- rikkalik koostis
- tõestatud ained
- standarditud taimeekstraktid
- ökonoomne pakend

Märkus KFD Cerebro põhineb seaduslikel Poola komponentidel ja annustel. See ei näita selliseid agressiivseid mõjusid nagu kahtlaste allikate arenenud ravimid või psühhoaktiivsed ained, kuid sellel puudub ohtlik kõrvaltoime.
Toode sisaldab suurt annust kofeiini ja taimset ekstrakti, nii et see ei pruugi maitseda nagu värskendav, mahlakas jook. Tema funktsioon on tema toime ja mitte maitse! : D

Vamistamine: 250 ml veega mahutisse tuleb valada üks portsjon - 6 g (üks tasane kulp) ja segada. Kasutage vastavalt vajadusele üks kord päevas vahetult pärast valmistamist.

Cerebro - fookus, energia ja mälu võimendaja:
• kofeiini, neurotransmitterite ja kõrgkontsentreeritud taimeekstraktide segu (standarditud);
• Kognitiivsete funktsioonide mõju tekib 30-40 minutit pärast võtmist;
• 50 portsjonit
Tähelepanu! Taimekstraktide äärmiselt suure kontsentratsiooni tõttu on tootel iseloomulik maitse.
weight 0.3