KFD BCAA X-CAPS 400tbl

Артикул: 248 Бренд: KFD Nutrition
100 portsjonit
KFD BCAA X-Caps on 100% puhas hargnenud ahelatega aminohapete (L-Leucine, L-Valine and L-Isoleucine) komplekt. Kerge tarvitada- allaneelatavad želatiinikapslites.

BCAA on eksogeensed aminohapped, mis tähendab, et keha ei suuda neid sünteesida, seega tuleb neid tarvitada toiduga.

Hargnenud ahelaga aminohapped on sportlase toitumise jaoks olulised, sest kui neid tarbida regulaarselt, aitab see parandada valkude sünteesi ja treeningjärgset lihaste regeneratsiooni, sest need on anitkataboolsete omadustega.
Lisaks tasub märida, et BCAA metaboolsed protsessid toimuvad lihastes, mitte maksas, seetõttu on lihasmassi kasvatamisel hädavajlikud.

Hargnendu ahelatga aminohapete lisamine on oluline igale portlasele, hholimata sellest, kas tegemist on kulturisti, jooksja või jalgratturiga vms.

Pakendis: 400 kapslit (1000 mg puhast ainet kapsli kohta)
Portsjoneid: 80

Kasutamine: Soovituslik annus 1 portsjon (5 kapslit), kaks korda päevas, nt enne ja pärast treeningut või hommikul pärast sööki.

Säilitamine: Suletud pakendis, alla 14- aastastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada: alla 14-aastased lapsed, rasedad, neeru- või maksahaiguste alla kannatavatel inimestel või kui on ülitundlikkus või allergia ühe või mitme koostisosa suhtes.
 
weight 0.58