KFD BCAA Instant 350g

Артикул: 165 Бренд: KFD Nutrition Единица: tk
70 portsjonit
Rikastatud L-tsitruliin malaadiga
19,90 € 15,92 €

Параметры


* Vali maitse

KFD Premium BCAA + Instant on hargnenud ahelaga aminohapete kogum (BCAA): L-Leucine, L-Valine and L-Isoleucine kerglahustuval kujul (seguneb hästi, ilma liigse vahuta). BCAA on eksogeensed aminohapped, see tähendab, et neid ei saa sünteesida organismist, seega tuleb neid manustada toiduga.

Ei sisalda grammigi suhkrut, värvaineid, säilitusaineid ega muid lisa/täiteaineid. Ühes portsjonis (5g) on 4g puhast BCAA aminohappeid ja 0,75g tsitruliinmalaati.

Hargnenud ahelaga aminohapped on olulised sportlase toitumises, kuna kasutades regulaarselt, BCAA aitab parandada valgu sünteesi ja aitab peale trenni lihastel taastuda (anti-kataboolsed omadused). Tähelepanuväärne on, et ainevahetuses protsess toimub lihastes, mitte maksas, seetõttu on eriti oluline lihaste kasvatamisel.

Hargnenud ahelaga aminohapetega spordijook on oluline mistahes spordiga tegelevale inimesele, ei ole vahet, kas sa oled jooksja, kulturist, jalgrattur, kergejõustiklane, fitnessiga tegelev inimene. 

Premium BCAA Instant+ on rikastatud L-Citrulline malaadiga. Tsitruliin aitab peale treeningut paremini taastuda, vähendab väsimust ja lihasvalu. Samuti aitab laiendada veresooni ja suurendab verevarustust lihastes, mis aitab kaasa toitainete kiiremaks omastamiseks. Tsitruliin vähendab lihases piimhapet, suurendab ATP tootlikust, suurendab lämmastikoksiidi (NO) tootlikust. Võimaldab peale treeningut paremini taastuda, tõstab aeroobset töövõimet.

On tõestatud, et tsitrulliin maalaat parandab lihaste vastupidavust/ jõudlust, kuna tsitruliin maalaat suurendab aeroobset energiatootmist ja hoiab ära väsimust. Tsitruliin maalaat vähendab piimhappe ja ammoniaagi ehitusprotsessi ning kiirendab lihaste/musklite taastumist, tõestes kreatiinfosfaadi ja ATP (adenosiintrifosforhapet) sünteesi (resynthesis) taset.

KASUTAMINE: Vala üks portsion- 5g (1 kulp) konteinerisse ja lisa 150-200ml vett ning sega/raputa tugevalt. Kasuta vastavalt vajadustele, kuid mitte rohkem kui 3 korda päevas. Soovitatavalt enne ja pärast trenni ja/või hommikul enne hommikusööki. Tarvita koheselt peale valmistamist.

HOIUSTAMINE: Suletud konteineriga kuivas ja hästi ventileeritud kohas toa temperatuuril. Ei sobi tarbimiseks rasedatele, lastele vanuses kuni 14aastat, neeru või maksa haiguste korral ja neile, kellel on mõne koostisosa suhtes allergia. Sisaldab magusaineid.

KFD Premium BCAA Instant+ võib jätta kerge kibeda järelmaitse, kuna sisaldab kõrges koguses L-leucine aminohapet, ning see on normaalne. Kui analoog toodetes kibedat kõrvalmaitset ei ole, siis võib olla see märk vähesest aminohapete kogusest või on maitse peidetud ohtrate ebatervislike magusainete jm-ga!
weight 0.35