KFD BCAA 400g

Артикул: 163 Бренд: KFD Nutrition Единица: tk
BCAA suhtele 2:1:1
80 portsjonit
19,50 € 15,60 €

Параметры


* Vali maitse

KFD Premium BCAA on hargnenud ahelaga aminohapete kogum (BCAA): L-Leucine, L-Valine and L-Isoleucine.
BCAA on eksogeensed aminohapped, see tähendab, et neid ei saa sünteesida organismist, seega tuleb neid manustada toiduga.

Hargnenud ahelaga aminohapped on olulised sportlase toitumises, kuna kasutades regulaarselt, BCAA aitab parandada valgu sünteesi ja aitab peale trenni lihastel taastuda (anti-kataboolsed omadused). Tähelepanuväärne on, et ainevahetuses protsess toimub lihastes, mitte maksas, seetõttu on eriti oluline lihaste kasvatamisel.

Hargnenud ahelaga aminohapetega spordijook on oluline mistahes spordiga tegelevale inimesele, ei ole vahet, kas sa oled jooksja, kulturist, jalgrattur, kergejõustiklane, fitnessiga tegelev inimene. 

KASUTAMINE: Vala üks portsion- 5g (1 kulp) konteinerisse ja lisa 150-200ml vett ning sega/raputa tugevalt. Kasuta vastavalt vajadustele, kuid mitte rohkem kui 3 korda päevas. Soovitatavalt enne ja pärast trenni ja/või hommikul enne hommikusööki. Tarvita koheselt peale valmistamist.

HOIUSTAMINE: Suletud konteineriga kuivas ja hästi ventileeritud kohas toa temperatuuril. Ei sobi tarbimiseks rasedatele, lastele vanuses kuni 14aastat, neeru või maksa haiguste korral ja neile, kellel on mõne koostisosa suhtes allergia. Sisaldab magusaineid.
weight 0.4