Body Attack YamBam protein bar 80g

Артикул: 293 Бренд: Body Attack
Valmistatud Saksamaal
2,95 € 1,99 €

Параметры


* Vali maitse (batoonid, snäkid)

Body Attack YAMBAM valgubatoon 80g on ideaalne vahepala, mis on valmistatud maitsvatest pähklitest ja sisaldab mitmeid toitvaid koostisaineid.

YAMBAM valgubatoon on nii sensatsiooniliselt hea, et unustad kohe kõik teised valgubatoonid, mida oled kunagi proovinud. Unikaalsed koostisosad, maitseplahvatus sinu suus!

Maitsed: Peanut Butter Caramel, Coconut Peanut  and Cookie `N Chocolate. YAMBAM! Peale seda ei soovi sa enam midagi muud!

Valitud koostisosad ja valmistatud Saksamaal. Kui arvad, et YAMBAM vaid maitseb hästi ja see ongi kõik, siis sa eksid! Sest Saksamaal valmistatud valgubatoon sisaldab kõrge-kvaliteedilisi koostisosi nagu näiteks: 80g batoon sisaldab umbes 26g valku, mis on saadud kõrg-kvaliteedilisest vadakuvalgu konsentraadist ja sojaproteiini isolaadist. Batoon sisaldab lausa 33% valku ja kuigi see shokolaadiga kaetud, pähkleid sisaldav valgubatoon on ülimaitsev, sisaldab see vaid 4g suhkrut!

Ideaalne snäkk sportlastele ja figuuri eest hoolt kandvatele inimestele. Sobib kõikidele sportlastele, kes soovivad tervislikku vahepala, mis aitab säilitada lihast. Maitsev proteiinibatoon on lubatud maius peale rasket trenni. Premeeri end! Sarnaselt maiustusele, maitseb valgubatoon imeliselt, aga erinevalt tavamaiustusele sisaldab see kõrg-kvaliteedilist valku, mida su keha vajab peale füüsilist koormust, et säilitada lihaskudet.

Ideaalne ka neile, kes loevad kaloreid, kuna ei sisalda tonnide viisi suhkrut :)

Säilitada jahedas ja kuivas koha ( 20 °C). Parim enne: vaata pakendilt. Peale avamist tarbida esimesel võimalusel. Hoia eemal otseset kuumusest ja valgusest.

 

 
weight 0.08