Body Attack YamBam protein bar 40g

Артикул: 461 Бренд: Body Attack
Valmistatud Saksamaal
1,95 € 1,40 €
* Vali maitse (batoonid, snäkid)

Body Attack YAMBAM valgubatoon 40g on ideaalne vahepala, mis on valmistatud maitsvatest pähklitest ja sisaldab mitmeid toitvaid koostisaineid. Ideaalne spordisnäkk

YAMBAM valgubatoon on nii sensatsiooniliselt hea, et unustad kohe kõik teised valgubatoonid, mida oled kunagi proovinud. Unikaalsed koostisosad, maitseplahvatus sinu suus!

Maitsed: Chunky Chocolate Caramel, Salted Caramel, Brownie White Chocolate.

YAMBAM! Peale seda ei soovi sa enam midagi muud!

Valitud koostisosad ja valmistatud Saksamaal. Kui arvad, et YAMBAM vaid maitseb hästi ja see ongi kõik, siis sa eksid! Sest Saksamaal valmistatud valgubatoon sisaldab kõrge-kvaliteedilist valku, mis on saadud  vadakuvalgu konsentraadist ja sojaproteiini isolaadist. Batoon sisaldab lausa 33% valku ja kuigi see shokolaadiga kaetud, pähkleid sisaldav valgubatoon on ülimaitsev, sisaldab see vaid 4g suhkrut!

Ideaalne snäkk sportlastele ja figuuri eest hoolt kandvatele inimestele. Sobib kõikidele sportlastele, kes soovivad tervislikku vahepala, mis aitab säilitada lihast. Maitsev proteiinibatoon on lubatud maius peale rasket trenni. Premeeri end! Sarnaselt maiustusele, maitseb valgubatoon imeliselt, aga erinevalt tavamaiustusele sisaldab see kõrg-kvaliteedilist valku, mida su keha vajab peale füüsilist koormust, et säilitada lihaskudet.

Ideaalne ka neile, kes loevad kaloreid, kuna ei sisalda tonnide viisi suhkrut :)

Tähelepanu: Liigne tarbimine võib põhjustada kõhulahtisust.

Säilitada jahedas ja kuivas koha ( 20 °C). Parim enne: vaata pakendilt. Peale avamist tarbida esimesel võimalusel. Hoia eemal otseset kuumusest ja valgusest.
 

 

 
weight 0.04