VICTORY HOOD white, women

Tootekood: 195 Kaubamärk: Gavelo
70,00 € 49,00 €
* Suurus

VICTORY HOOD
Gavelo lukuga pusa on tõeline võitja. See stiilne pusa hoiab teid soojana, samal ajal kui näete ülimalt kuum ja stiilne välja. Valmistatud 100% orgaanilisest puuvillast ning omab suurepärast ja mugavat sobivust ning stiilseid detaile. Arvatavasti on see üks mugavamaid riideesemeid, mida te omate! Pusa baasvärviks on valge, millele annab erilisust roosade tikanditega käe, rinna ja kapuutsiosa. Victory pusa on valmistatu hoole ja armastusega nii sinule kui ka meie universumile.

PESEMISE INSTRUKTSIOON
Hooldades Gavelo rõivaid erilise armastuse ja hoolega tagad rõivaste pikemaajalise kauni välimuse ning aitad ära hoida ka negatiivset efekti meie planeedile ja loodusele.
Pesemise instruktsioon öko-puuvlillale: Märge! Toode võib pestes väheke kokku tõmbuda. Soovitame kindlasti venitada Teie öko-puuvillast rõivaeset pärast pesemist. Öko-puuvilla venitamine on oluline, et toode säilitaks oma kauni kuju. Kiirkuivatus võib põhjustada kanga suuremat kokku tõmbumist, mistõttu soovitame alati kasutada kuivatamiseks värsket õhku.