Naturya mahe Spiruliina pulber 200g

Tootekood: 844 Kaubamärk: Naturya Superfoods Ühik: tk
Aitab kaalu langetada
Aitab moodustada ja säilitada lihasmassi
Aitab säilitada organismis happe-aluse tasakaalu
Soodustab soolestiku korrapärast toimimist
Soodustab piimhappebakterite moodustumist ja nende soolestikku jõudmist ning kiirendab imendumist
Aitab võidelda allergiate vastu
Spiruline pulber alandab kolesteriini taset ja stabiliseerib suhkru sisaldust veres
Normaliseerib arteriaalset vererõhku
Soodustab organismist toksiinide, raskemetallide ja radionukliidide väljutamist
11,10 € 55,50 €/Kg

Spirulina - rikkalik valguallikas, lisaks sisaldab 8 põhilist amiinohapet mida organism ei sünteesi ja 10 amiinohapet, mis tugevdavad tervist. 

Mahe Spirulina pulber aitab kaalu langetada ja soodustab soolestiku korrapärast toimimist. Spirulina (Arthrospira platensis) on mikroskoopiline ainurakne vetikas, mis on arvatavasti elanud maakeral sellest ajast alates, kui siin elu tekkis. See siniroheline mikrovetikas on oma ehituselt spiraali kujuga, millest on tuletatud ka nimetus – spiruliina ning tema võimas siniroheline värv tuleb kõrgest leherohelise ehk klorofülli sisaldusest ja ka eksootilisest sinisest värvipigmendist – fükosüaniinist. Spirulina pulber sisaldab A, B1, B2, B3, B6 , B12, E, vitamiine ja omega-6 ja-3 rasvhappeid, beetakaroteeni, klorofülli, naatriumi, magneesiumi, kaltsiumi, tsinki, kaaliumi ja rauda. Spirulinat võib juua segatult vee ja mahlaga ning lisada smuutisse, salatikastmesse ja suppidesse. Mahe Spirulina pulber sobib eriti hästi tooršokolaadi hulka, tuues maiustusse hulgaliselt väärtuslikke toitaineid.

Orgaaniline Spirulina pulber sisaldab rohkelt mineraale, vitamiine ja rasvhappeid, mis on vajalikud organismi normaalseks funktsioneerimiseks. Spirulina e sinivetikas sisaldab suurel hulgal valku, rauda, kaltsiumi, antioksüdante ja organismile vajalikke rasvhappeid. Toetab keha immuunsüsteemi, aitab vähendada kehakaalu ning puhastab organismi toksiinidest ja raskmetallidest. 

Eraldi tasub välja tuua see, et spirulinas on ohtralt hea imenduvusega rauda. Kaltsiumit on selles 26 korda rohkem kui piimas, mis aitab toetada luude ja hammaste tervist. Selle erkroheline värvus viitab sellele, et spirulina sisaldab ka mitmeid tervisele kasulikke fütotoitaineid, sealhulgas näiteksbeetakaroteen, klorofüll ja mitmed sarnased ühendid. Klorofüll on abiks kehast mürkide väljutamisel ja immuunsüsteemi toetamisel.

Spirulina kasutamine: Võib juua segatult vee ja mahlaga ning lisada smuutisse, salatikastmesse ja suppidesse (1-2 lusikatäit). Soovituslik ööpäevane annus on 1-2 lusikat päevas. 

 
 • Spirulina has inhabited the world for over 2.4 billion years
 • Rich in protein
 • Helps to build muscle mass and support immunity
 • Organic, gluten-free, kosher and vegan
 • Allergens: contains naturally occurring Sulphites

Quality & Provenance

The fierce spirulina thrives in a hostile environment, deadly to most microorganisms. So it can be organically farmed without need for chemical pesticides to sterilise it. Ours is grown on an island in the South China Sea – surrounded by rich forest, protected from urban or agricultural pollution.

We rigorously test for mercury, lead and other contaminants, guaranteeing a pure product without risk of heavy metal poisoning. We also test the growing ponds daily for pH value and optical density.

Spirulina is harvested with a fine mesh-screen that captures the small coiled filaments from the water. It’s then sieved and transferred to a washing pond, before being hand-washed over a mesh-screen, ensuring that only pure spirulina is processed. This wet spirulina is placed in a drying chamber which quickly evaporates all the moisture, while preserving the nutrient content, leaving the fine green powder which we package for you.

Why is it good for me?

 1. Source of thiamine (vitamin B1) which contributes to the normal function of the nervous system, normal psychological function and the normal function of the heart
 2. Rich in protein which contributes to the growth and maintenance of muscle mass
 3. Bursting with vitamin A which contributes to the normal function of the immune system
 4. Source of riboflavin (vitamin B2) & manganese which contribute to the protection from oxidative stress
 5. Contains iron which contributes to the normal transport of oxygen around the body and the reduction of tiredness and fatigue
 6. Source of calcium which contributes to the maintenance of healthy bones

Nutrition

Ingredient

100g

RI For 100g

Serving

RI For Serving

 

 

 

Serving = 15 g

 

Energy

1462 kJ

 

219 kJ

 

 

345 kcal

 

52 kcal

 

Fat

0.9 g

 

<0.5 g

 

of which saturates

0.4 g

 

<0.1 g

 

monounsaturates

0.4 g

 

<0.1 g

 

polyunsaturates

0.3 g

 

<0.1 g

 

Carbohydrate

15 g

 

2.3 g

 

of which sugars

<0.5 g

 

<0.5 g

 

Fibre

3.5 g

 

0.5 g

 

Protein

67 g

 

10 g

 

Salt

1.2 g

 

0.18 g

 

Vitamins

 

% RI

 

% RI

Vitamin A

3685 µg

461

553 µg

69

Thiamine (B1)

1.2 mg

106

0.18 mg

16

Riboflavin (B2)

2.3 mg

166

0.35 mg

25

Minerals

 

 

 

 

Calcium

333 mg

42

50 mg

6.2

Magnesium

300 mg

80

45 mg

12

Iron

6.6 mg

47

1.0 mg

7.1

Manganese

2.8 mg

140

0.4 mg

21

Iodine

168 µg

112

25.2 µg

17

 
weight 0.2