LOS ANGELES leggings

Tootekood: 129 Kaubamärk: Gavelo Laoseis:Laos
66,00 €

Parameetrid


* Suurus

LOS ANGELES LEGGINGS
Kompressioon treening retuusi naistele. Antud disain on inspireeritud Los Angelesest, mis on nagu modernne dzungel ja täis põnevust ja metsikust. Must Gavelo logo asub paremal säärel ning omab põnevat disaini, mis võib olla kui purustatud betoon või ajalehepaber, mis annab edasi Los Angelese mitmekülgust ja põnevust.  Retuusidel on valge vöökoht, millel on mustalt kirjas „We Live by the Power“.

Sobivus: Toetav, mugav ja levinud vorm, mis sobib igale kehatüübile ja aita toestada taljet.

Materjal: Meie toode on valmistatud 73% Rpet ja 27% Lycra kombinatsioonist. RPET on polüester, mis on valmistatud taaskasutatud PET-pudelitest. Antud polüester kahjustab meie universumit ja loodust kõige vähem. Tänu Lycrale on tootel mõnus venivus. Tänu parimatele materjalidele kogete te parimat ja mugavaimat sobivust. Retuusidel on survetugevus ja 360 kraadine venivusvõime ning UPF 50 + päikesekaitse, mis tagab toote pikaajalise kasutuse.Los Angeles compression leggings for women.
This model is inspired from our source of designs – the tropical concrete jungle that is Los Angeles.
The Gavelo logo in black is placed on the side of the right calf on a base of what could be either concrete cracks or a tattered newspaper.
You will find the name of the model on several places of the base which goes in the colors of black, grey and white.
It has a white waist with the words ”WE LIVE BY THE POWER” in pure black.

Fit
A comfortable and renowned fit for all kinds of body structures.
On the ladies model it has our much appreciated waist.