KFD WPI90 valgu isolaat 700g

Tootekood: 744 Kaubamärk: KFD Nutrition Ühik: tk
Vadakuvalgu isolaat on tervislik, väga kiiresti imenduv valgu tüüp
- kuni 91–94% valku
-sisaldab glükomakropeptiide, alfa- ja beeta-laktalbumiini ning immunoglobuliini, mis toetavad immuunsüsteemi ja lihaste taastumist pärast treeningut.
19,90 € 17,90 € 28,43 €/Kg

Parameetrid


* VALI MAITSE

KFD Premium WPI 90 on toode, mis põhineb kõrgeimal kvaliteedil, instantsitud ja 100% puhtal vadakuvalgu isolaadil. Toodet iseloomustab suurepärane maitse koostis ja puhtus - see sisaldab u. 90% valku kuivaines lõpptootes! Nüüdsest leiate isolaadi 700 g pakendis!

Kasutatav tooraine on instantsitud ja aglomeeritud - see tähendab, et see on hea lahustuvusega.

KFD WPI 90 saadakse ultrafiltrimise teel, mille käigus rasvad ja suhkrud eraldatakse tõhusamalt valkudest ja KFD Premium WPI 90 on puhtam võrreldes teiste toodetega.

Samuti puuduvad selles tootes aspartaam ​​ja muud ebavajalikud, kunstlikud värvained ja täiteained.

Toodet iseloomustab kõrge biosaadavus ja väga kõrge BCAA (hargnenud ahelaga aminohapete) kontsentratsioon, mis on vajalikud valgusünteesi parandamiseks, aitavad vähendada katabolismi ja toetavad taastumist pärast treeningut.

Lisaks sisaldab WPI ainulaadseid vadakufraktsioone, nagu glükomakropeptiidid, alfa- ja beeta-laktalbumiin ning immunoglobuliinid. Need tähtsad komponendid toetavad immuunsüsteemi ja lihaste taastumist pärast treeningut.

Toode ei sisalda taimset päritolu valke - sh. soja, nisu (tuntud kui l-glutamiini peptiid), riis või muud - vähem väärtuslikud - lisandid, samuti ei sisalda meie tooted seedeensüüme, mida peamiselt Ameerika toodetes kasutatakse, mis võivad olla madala kvaliteediga tooraine maskeerimiseks, täites selle suures koguses laktoosiga, mis on peamine piimasuhkur.

Vadakuvalgu isolaat on tervislik, väga kiiresti imenduv valgu tüüp. Koos õige treenimise ja dieediga võib see toetada lihasmassi kasvu või keharasva vähendamist.

Toote märkused
Toiteväärtused võivad sõltuvalt maitsevariandist varieeruda umbes 2–8%. Kõigi maitsevariantide puhul on arvestatud deklareeritud keskmist väärtust.
 Väärib märkimist, et looduslik versioon võib kuivaines sisaldada kuni 91–94% valku (sõltuvalt partiist).
- Mõne maitse, sealhulgas puuviljamaitseainete, nt sidrunhapet (happesuse regulaatorina) sisaldavate maitseainete korral segage vahu tekkimise vältimiseks pisut õrnemalt. Vadakuvalgu isolaat sisaldab väga vähe rasva, mis intensiivsel segamisel võib tekitada vahu. Toote  segamiseks võite kasutada sheikeri asemel lusikat. Pulbrit tuleks puistata alati vette või piima, mitte vastupidi.

Kasutamine: Valaüks portsjon - 30 g (1 ja 1/2 kulpi) pulbrit 200 ml piima või veega ja sega korralikult. Tarbi koheselt pärast valmistamist, vastavalt individuaalsele vajadusele, kuid mitte sagedamini kui kolm korda päevas.

TOITUMISFAKTID 100 g / 30 g (üks portsjon)
Energiaväärtus 374 kcal (1590 kJ) / 113 kcal (478 kJ)
Rasv 0,3 g / 0,1 g
küllastunud rasvhapped 0,1 g / 0 g
Süsivesikud 2,4 g / 0,7 g
sellest suhkrud 2,4 g / 0,7 g
Valk (dm) 90,5 g / 27,2 g
Sool 1,5 g / 0,45 g
Vadakuvalgu isolaat 97,2 g / 29,2 g

Koostis: Vadakuvalgu isolaat (piimast), kakao (šokolaadimaitse jaoks), aroom (loodusliku maitse variandis puudub), happesuse regulaator (sidrunhape) (loodusliku maitse variandis puudub), sool, magustaja  (sukraloos) (loodusliku maitse variandis puudub).

SÄILITAMISTINGIMUSED: Suletud , kuivas ja hästi ventileeritud kohas toatemperatuuril kättesaamatus kohas lastele alla 14a.

Ei tohi tarvitada alla 14-aastased lapsed, rasedad, inimesed, kellel on probleeme neerude või maksaga või kellel on ülitundlikkus või allergia mõne koostisaine suhtes. Toode sisaldab magusaineid.
 
weight 0.7