KFD WPI90 valgu isolaat 510g

Tootekood: 143 Kaubamärk: KFD Nutrition Ühik: tk
19,80 € 17,82 € 38,82 €/Kg

Parameetrid


* VALI MAITSE

KFD Premium WPI 90 on tippkvaliteediga 100% puhas vadakuvalgu isolaat. Tootel on hea maitse, suurepärane lahustuvus ja vähest aega püsiv vaht. Nagu kõik KFD tooted, ei sisalda KFD Premium WPI 90 värvaineid ega kahjulikke ja ebavajalikke lisaaineid ( aspartaam, kunstlikud värvained jne ). Peen maitse koostis vastab täiuslik puhtus, mille tulemuseks on maitsev lõpptoote rohkem kui 90 protsenti proteiinisisaldus!

Ultrafiltratsiooni tulemusena on suhkrud ja valgud tõhusamalt eraldatud ja KFD Premium WPI 90 on puhtam võrreldes teiste toodetega.

KFD Premium WPI 90 on kõrge biosaadavusega ja põhineb BCAA-del (hargnenud ahelaga aminohapetel), mis on vajalikud valgusünteesi parandamiseks, aitavad vähendada katabolismi ja toetavad taastumist pärast treeningut. WPI sisaldab ka unikaalseid vadakuosakesi: glükomakropeptiide, alfa- ja beeta-laktoalbumiine ja immunoglobuliine. Need tähtsad komponendid toetavad immuunsüsteemi ja lihaste taastumist pärast treeningut.

KFD Premium WPI 90-s puuduvad taimsed valgud - nagu sojavalk, nisu (tuntud ka kui I-glutamiinipeptiid), riis ja teised madala kvaliteediga koostisosad. Meie toode ei sisalda ühtegi seedeensüümi (mida kasutavad paljud Ameerika tootjad), mille eesmärk on toote madala kvaliteedi peitmine, täites selle suures koguses laktoosiga, mis on peamine piimasuhkur.

Vadakuvalgu isolaat on täielik hea toiteväärtusega kiiresti imenduv valk. Ühendades see sobiva treeningu ja dieediga, kasvatab WPI lihasmassi või vähendab keharasva.

Sisaldab vähesel määral laktoosi (1,4g 100g kohta)

Kasutamine: Valaüks portsjon - 30 g (1 ja 1/2 kulpi) pulbrit 200 ml piima või veega ja sega korralikult. Tarbi koheselt pärast valmistamist, vastavalt individuaalsele vajadusele, kuid mitte sagedamini kui kolm korda päevas.

SÄILITAMISTINGIMUSED: Suletud , kuivas ja hästi ventileeritud kohas toatemperatuuril kättesaamatus kohas lastele alla 14a.

Ei tohi tarvitada alla 14-aastased lapsed, rasedad, inimesed, kellel on probleeme neerude või maksaga või kellel on ülitundlikkus või allergia mõne koostisaine suhtes. Toode sisaldab magusaineid.
 
weight 0.51

Eelised:

-hea toiteväärtusega kiiresti imenduv valk

-kasvatab WPI lihasmassi või vähendab keharasva.

-hea lahustuvus

-suurepärane maitseelamus

Ei sisalda:

-aspartaami

-ebavajalikke lisaaineid

-värvaineid

 

Koostis:

WPI sisaldab ka unikaalseid vadakuosakesi: glükomakropeptiide, alfa- ja beeta-laktoalbumiine ja immunoglobuliine. Need tähtsad komponendid toetavad immuunsüsteemi ja lihaste taastumist pärast treeningut. Põhineb BCAA-del.

 

KFD WPI90 valgu isolaat 510g
Toiteväärtused 100 g    30 g (üks portsjon)
Energia    374 kcal (1590 kJ)        113 kcal (478 kJ)
Valk     90,5 g     27,2 g
Rasv     0.3 g      0,1 g
-küllastunud rasvad    0,1 g     0 g
Süsivesikud    2,4 g      0,7 g
-suhrkud     2,4 g     0,7 g
Soodium     1,5 g        0,45 g