KFD Premium XXL KETŠUP 900ml (06.09.19)

Tootekood: 495 Kaubamärk: KFD Nutrition
KETŠUPI kalorivaba kaste
180 portsjonit
KFD Sauce Zero on väga looduslähedane toode, mis sisaldab väga vähe kaloreid. 100 grammis ketšupis on kasutatud 180g tomateid.
KFD Zero ketšup nüüd suuremas XXL pudelis (900ml/180 portsjonit). Ühes portsjonis caid 3kalorit.


Erinevalt teistest "kastmetest", iseloomustab KFD kastemaid täiesti erinev koostis ja maitse. Nad on paksud, kohevad ja iga maitse on valmistatud originaalretsepti järgi.

Me otsustasime loobuda vastuolulisest paksendajast, mis võib põhjustada probleeme seedesüsteemile (nt. CMC) ja suhkrust, et vähendada kalorihulka (sis. liitsüsivesikuid (parim liiki)) ja sisaldavad looduslikke koostisosi.

TÄHELEPANU. Kastmed vajavad külmkapis säilitamist. Tellides postiga, ei vastuta EstFit toote kvaliteedi eest, kui see on transpordil kahjustada saanud liiga sooja/külma temperatuuri tõttu. Tellimine omal vastutusel. Soovitame osta otse EstFit esindusest.

Kasutamine:  Enne kasutamist loksutada. Kasutamine vastavalt individuaalsetele vajadustele, söömine kohe pärast valmistamist. Säilitamistingimused: Hoida külmkapis (+2 ... + 20 ° C), valguse eest kaitstlut, pimedas. 

Hoiustamine: Hoida jahedas, kuivas ja pimedas kohas. Säilitada külmikus ja tarbida 4 nädala jooksul. Enne kasutamist loksutada.

 
weight 0.9