KFD Premium TCM kreatiin 500g

Tootekood: 624 Kaubamärk: KFD Nutrition Ühik: tk
TRI CREATINE MALATE
100 portsjonit
15,00 € 12,00 € 30,00 €/Kg
* Vali maitse

KFD Premium TCM puhas kreatiini malaat (tri-kreatiini malaat), maitsestatud variant, mis sisaldab kuni 100% puhast tri-kretiinimalaati (TCM). Kretiin vastutab ATP, s.o peamise energiaallika, tootmise eest. 

TCM koosneb kolmest monohüdraadi kreatiini molekulist, mis on ühendatud õunhappega, millel on abistav roll kreatiini lihastes transportimisel.

Puhta kreatiini põhifunktsioon on energia tootmine keha energiavarude taastamiseks. Antikataboolsete omaduste tõttu aitab kreatiin tõhusa treeningu pikkust parandada. Ühendile lisatud õunhape toetab kreatiini liikumist lihaste suunas. Seega aitab see kaasa lihaste uuenemisele (kreatiinil on ka antikataboolne toime) ja aitab teil kauem treenida, kuid sama tõhusalt. Seda peetakse tõhusaks legaalseks anaboolseks aineks

Tänu suhteliselt lühikese aja jooksul saadud puhta lihase efektiivsele suurenemisele peetakse kreatiini kõige tõhusamaks seaduslikuks anaboolseks aineks.

Kreatiinilisand aitab parandada jõudu ja vastupidavust, aga ka suurendada puhast lihasmassi.

Pakend: 500 g
Portsjonid: 100

KASUTAMINE: 1 portsjon (5g-1 kulp) tuleks valada nõusse, kus on 150–200 ml vett (kuumus hõlbustab lahustumist) või mahla ja segada. Kasutage sõltuvalt individuaalsetest vajadustest. TÄHELEPANU - tootel, millel on õunhappe ja kreatiini kombinatsioon, on sarnased lahustumisprobleemid nagu nt sidrunhappel. Lahenduseks on kasutada soojendatud vett või jätta see pisut pikemaks ajaks jahtuma (kuni see lahustub). Kasutada 1 kord päevas enne või peale treeningut.

SÄILITAMINE: Suletud, kuivas ja hästi ventileeritud kohas toatemperatuuril.

Ei tohi tarvitada alla 14-aastased lapsed, rasedad, inimesed, kellel on probleeme neerude või maksaga või kellel on ülitundlikkus või allergia mõne koostisaine suhtes.

KOOSTIS (maitsestatud versiooni): kreatiin-malaat (kreatiin), aroom, paakumisvastane aine: rasvhapete magneesiumsoolad, magusaine: sukraloos ja stevioolglükosiidid, paakumisvastane aine: ränidioksiid.

Toitumisalane teave
1 portsjon / 5 g

Kreatiin-malaat 4730 mg
 millest kreatiin 3520 mg

Valmistatud EU-s.
Parim enne pakendil.
 
weight 0.5