KFD Premium STRAWBERRY kaste XXL 800ml (09.11.19)

Tootekood: 506 Kaubamärk: KFD Nutrition
10,80 € 8,64 €
Säilitamistingimused +2 - + 8 ° C. Seetõttu ei soovita toodet tellida e-poest, vaid osta koha pealt. EstFit OÜ ega transpordifirma ei vastuta toote kahjustuste eest, mis võivad tekkida liiga sooja/külma temperatuuri tõttu. Seni kaebused puuduvad, kuid kindlam on siiski osta koha pealt külmkapist ja viia esimesel võimalusel koju külmkappi.

KFD Sauce Zero
 on väga looduslähedane toode, mis sisaldab väga vähe kaloreid. See on "värske" toode, seega ei sisalda see tohutut kogust säilitusaineid, mistõttu on tema säilivusaeg lühikene. Ning see nõuab külmkapis säilitamist (isegi avamata).

Kui tihti me näeme inimeste hämmingus nägusid, kes ei ole veel kasutanud KFD tooteid ja nähes KFD toodete tervislikku poolt, kuuleme sama küsimust - "Kuidas on see võimalik?". Ka sina mõtled ja vangutad pead, kuidas on see võimalik? Mis on nende toodete saladus, mis maitsevad nii hästi, sisaldavad nii vähe kaloreid ja suhkrut, ning on rasvavabad. Erinevalt teistest "kastmetest", iseloomustab KFD kastemaid täiesti erinev koostis ja maitse. Nad on paksud, kohevad ja iga maitse on valmistatud originaalretsepti järgi.

Me otsustasime loobuda vastuolulisest paksendajast, mis võib põhjustada probleeme seedesüsteemile (nt. CMC) ja suhkrust, et vähendada kalorihulka (sis. liitsüsivesikuid (parim liiki)) ja sisaldavad looduslikke koostisosi.

Kasutamine:  Enne kasutamist loksutada. Magustoitudele ja jookidele lisamiseks kasutage 5 g toodet. Kasutamine vastavalt individuaalsetele vajadustele, söömine kohe pärast valmistamist.

Säilitamistingimused: Hoida külmkapis (+2 ... + 8 ° C)., pimedas. Minimaalse säilimisaja pikkus: ülalmainitud ladustamistingimused - erinevad sõltuvalt maitsest (piima sisaldavad kastmed säilivad avatult vähem, teised maitsed kauem). Süüa kohe, peale toidule lisamist.

Hoida ainult külmkapis, eemal valguse eest. Soovituslik on tarbida kuni 10 päeva pärast avamist. Võib tarvitada ka hiljem.
See on värske toode (nagu ka jogurt näiteks) ning seetõttu säilivusaeg pärast avamist on lühike.
Hoiustamine: Hoida jahedas, kuivas ja pimedas kohas. Säilitada külmikus ja tarbida 4 nädala jooksul. Enne kasutamist loksutada.

Premium XXL kaste STRAWBERRY toiteväärtus
          1 portsjon (5,00 g) / 100 g
Energia        1 kcal        / 23 kcal
Rasv          0 g              / 0 g
- millest küllastunud rasvhapped 0 g / 0 g

Süsivesikud    0,28 g      / 5,5 g
 - millest suhkur 0,01 g      / 0,2 g
Valk             0,01 g            /  0,1 g
Sool            0 g              / 0 g

Koostis: vesi, modifitseeritud tärklis, peedi konsentraat, happesuse regulaator (sidrunhape), stabilisaator (ksantaankumm), toiduvärv (must porgandiekstrakt), maitse, säilitusaine (naatriumbensoaat, kaalimsorbaat), magustaja (steviooli glükosiid, sukraloos), , toiduvärv (karamell E150C). Võib sisaldada muna sinepit, piima, soja, sellerit, seesamit.

TÄHELEPANU. Kastmed vajavad külmkapis säilitamist. Tellides postiga, ei vastuta EstFit toote kvaliteedi eest, kui see on kahjustada saanud liiga soojal temperatuuril. Tellimine omal vastutusel. Soovitame osta otse EstFit esindusest.

 
weight 0.8