KFD Premium MAPLE SYRUP XXL kaste 800ml(11.08.19)

Tootekood: 479 Kaubamärk: KFD Nutrition
VAHTRSIIRUPI maitseline kalorivaba kaste
160 portsjonit
10,80 €
KFD Premium Sauce XXL - vahtrasiirupi 800 g  on mõnusalt paks kaste, mis sisaldab vahtrasiirupi maitseainet ja mille energiasisaldus on ainult 19 kcal 100 g toote kohta. Meie kaste on "värske" toode, mille tõttu sisaldab see nii vähe säilitusaineid kui võimalik ning seda tuleb hoida külmikus isegi enne avamist.

EELISED:

- erakordne maitse
- ainulaadne retsept
- paks ja sametine koostis
- ainult 19 kcal 100 g kastme kohta
- rasvavaba
- suhkruvaba

Väga tihti näeme inimeste hämmingus nägusid, kes ei ole veel kasutanud KFD tooteid, nähes KFD toodete tervislikku poolt, kuuleme sama küsimust - "Kuidas on see võimalik?". Kas ka Sina mõtled ja vangutad pead, kuidas on see võimalik? Mis on nende toodete saladus, mis maitsevad nii hästi, sisaldavad nii vähe kaloreid ja suhkrut, ning on rasvavabad?. Erinevalt teistest "kastmetest", iseloomustab KFD kastmeid täiesti erinev koostis ja maitse. Nad on paksud, kohevad ja iga maitse on valmistatud originaalretsepti järgi.

Me otsustasime loobuda vastuolulisest paksendajast, mis võib põhjustada probleeme seedesüsteemile (nt. CMC) ja suhkrust, et vähendada kalorihulka (sis. liitsüsivesikuid (parimat liiki)) ja sisaldavad looduslikke koostisosi.

Kasutamine:  Enne kasutamist loksutada. Magustoitudele ja jookidele lisamiseks kasutage 5 g toodet. Kasutamine vastavalt individuaalsetele vajadustele, söömine kohe pärast valmistamist.

Säilitamistingimused: Hoida ainult külmkapis (+2 ... + 8 ° C), pimedas. See on värske toode (nagu ka jogurt näiteks) ning seetõttu säilivusaeg pärast avamist on lühike. Säilitamine väljaspool külmkapi või kauem kui 1 päev võib viia riknemiseni. Peale avamist tarbida 4 nädala jooksul.

Parim enne vaata pakendilt. Valmistatud EU-s. Maaletooja EstFit OÜ.

TÄHELEPANU! Kastmed vajavad külmkapis säilitamist. Tellides postiga, ei vastuta EstFit toote kvaliteedi eest, kui see on kahjustada saanud liiga sooja/külma temperatuuri tõttu. Tellimine omal vastutusel. Soovitame osta otse EstFit esindusest. Senia kaebused tellimisel puudvad!

 
weight 0.8

- erakordne maitse
- ainulaadne retsept
- paks ja sametine koostis
- ainult 19 kcal 100 g kastme kohta
- rasvavaba
- suhkruvaba

-rasva

-suhkrut

-paksendajaid (nt. CMC)

Koostis: Vesi, modifitseeritud tärklis, stabilisaator (ksantaankumm), happseuse regulaator (sidrunhape), maitsed, toiduvärv (karamell E150c, karoteenid), magusaine (stevioolglükosiidid, sukraloos), säilitusaine kaaliumsorbaat, sool. Võib sisaldada soja, piima, sellerit, sinepit.

Toiteväärtus 100g / 1 portsjoni (5g) kohta:
Energia 19 kcal / 3 kcal
Rasv      0g / 0 g
Süsivesikud 4,6 g / 0,23 g
millest suhkur 0 g /0 g
Valk 0 g / 0 g
Sool 0 g / 0 g