KFD Melatonin 270tbl

Tootekood: 253 Kaubamärk: KFD Nutrition
13,90 € 11,81 €
Melatoniin on hormoon, mida toodetakse meie ajus, täpsemalt käbinäärmes. Melatoniin reguleerib meie keha biorütme, andes kehale infot päeva ja öö vaheldumise kohta. See aitab organismil oma funktsioone vastavalt kohandada ning meil magama jääda ning magada.

Unevaegus soodustab energiatihedamate ehk rasva- ja suhkrurikaste toitude lembust ja ebaregulaarset toitumist ning vähendab tervisesõbralike köögiviljade tarbimist. Samas mõjutab toitumine, eriti just enne magamaminekut söödud toit, omakorda meie une kestvust ja kvaliteeti.

Melatoniin on ka tugev antioksüdant, mis tähendab, et melatoniinil on ka „vananemisvastane“ toime. Melatoniini loetakse tegelikult üheks võimsamaks antioksüdandiks üldse. Uuringud annavad alust arvata, et melatoniin tugevdab ka organismi kaitset vähi, eriti rinnavähi vastu, ning toetab meie immuunsüsteemi.

Soovitame võtta melatoniini inimestel, kelle uni ei ole piisavalt sügav ja kellel on uinumisega probleeme. Eriti soovitame melatoniini võtta inimestel, kes töötavad öövahetustega ja lennureisidel ning nende järgselt. Soovitame võtta pool kogust enne lennureisi ja peale lennureisi paaril päeval õhtul enne uinumist.

Melatoniini kasulik toime avaldub siis, kui tarbitakse 1 mg melatoniini vahetult enne magamaminekut.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised 1 kapsel päevas enne magamaminekut.

Netokogus: 270tk

Soovitatav on tarbida 1 portsjon (1 tablett) päevas. Võtke tablett tervelt ja jootage see veega.
weight 0.075
  • Lühendab uinumiseks kuluvat aega
  • Aitab uinuda ja magada rahulikult, muutmata järgmisel päeval enesetunnet kehvemaks
  • „Vananemisvastane“ toime
  • Tugevdab ka organismi kaitset vähi, eriti rinnavähi vastu, ning toetab meie immuunsüsteemi.

Sisu ühes tabletis
Melatoniin 1,00 mg

Koostis: Täiteaine: tselluloos, paakumisvastane aine: rasvhapete magneesiumisoolad, melatoniin, klaasistusaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, klaasistusaine: polüetüleenglükool