KFD Creatine 500g

Tootekood: 166 Kaubamärk: KFD Laoseis:Laos
13,90 € 12,90 €

Parameetrid


* SPORDIJOOGID

KFD Premium Creatine on toidulisand, mis sisaldab 100% puhast kreatiini. Nagu kõik KFD tooted, ei sisalda KFD Premium Creatine värvaineid ega kahjulikke ja ebavajalikke lisaaineid. Kreatiini põhifunktsioon on on toota energiat ja taastada energiavarusid. Kreatiini antikataboolsed omadused aitavad lihasel taastuda. Kreatiin aitab parandada tugevust ja vastupidavust, samuti lihasmassi kasvatada

Kreatiin manustamine stimuleerib valgusünteesi skeletilihastes, suurendab lihaste jõudu, soodustab keha rasvavaba massi kasvu ja pärsib väsimuse tekkimist ning süvenemist füüsilise tegevuse tõttu.

Kreatiin on lämmastikku sisaldav orgaaniline hape, mida looduslikult esineb selgroogsete organismis. Kreatiini abil varustatakse keharakke, põhiliselt lihaseid adenosiintrifosfaadiga (ATP), millest omakorda toodavad keharakud energiat.

KASUTUSJUHEND: Vala üks portsjon- 5 g (1 kulp) nõusse koos 150-200 ml vee või mahlaga ja sega põhjalikult. Kasutamine vastavalt individuaalsele vajadusele, kuid mitte sagedamini kui kaks korda päevas, näiteks enne ja pärast treeningut ja/või hommikul enne sööki. Tarbi kohe pärast valmistamist.

SÄILITAMISTINGIMUSED: Suletud, kuivas ja hästi ventileeritud kohas toatemperatuuril.

Ei tohi tarvitada alla 14-aastased lapsed, rasedad, inimesed, kellel on probleeme neerude või maksaga või kellel on ülitundlikkus või allergia mõne koostisaine suhtes. Toode sisaldab magusaineid.

Toiteväärtus 100g    5g (üks portsjon)
Energia       0 kcal (0 kJ)    0 kcal (0 kJ)
Valk                          0 g    0 g
Rasv                         0 g    0 g
Süsivesikud               0 g    0 g
Creatine monohydrate    92,5 g    4625 mg