KFD Collagen Plus 400g

Tootekood: 249 Kaubamärk: KFD Nutrition
17,90 €

Parameetrid


* SPORDIJOOGID

KFD Premium Collagen+ on uus kõrgkvaliteetne toidulisand, mis on mõeldud neile, kes liigese või liigeseümbruse ( sidemete, liigesekapslite, kõhre, kõõluste, luude ) valude all kannatavad või neile, kes soovivad ennetavalt hoolitseda oma liigeste, naha, juuste ja küünte eest. Toode sisaldab MSM-i, maksimaalset kontsentratsiooni C- ja D-vitamiinist, mis toimib ideaalselt taastumiseks, valu ja põletiku korral.

Kollageen moodustab 30% keha kõikidest valkudest. Viimastest koonseb aga omakorda luid ühendav ja liigeseid hoidev sidekude. Samuti tuginevad valkudel kõõlused, mida ühendavad lihased luudega, skeletilihased ja lõppkokkuvõttes ka luud.

Kollageeni nimi pärine kreekakeelsest sõnast kolla, mis tähendab tõlkes liimi. Sisuliselt kujutabki kollageen endast liimi, mis hoiab koos ja annab tugevuse kõigile keha tähtsaimatele struktuuridele.

Kollageen on väga oluline naha elastsuse jaoks. See aitab hoida nahka pingul ning tagada naharakkude pideva uuenemise. Kollageen takistab nahas patogeensete ainete, keskkonnas leiduvate mürkide ja mikroorganismide imendumist ning toimib vähirakkude vastaselt.

Keha on suuteline kollageeni ise tootma, kuid vananedes selle tootmine aeglustu ja seeläbi rakkude struktuur nõrgeneb.

Ennekõike on kollageeni maksimaalse taseme saavutamiseks organismis vajalik toituda mitmekülgselt ja vitamiinirikkalt. Toitumise kõrval on abi korrapärasest füüsilisest liikumisest ja tervislikust eluviisist laiemalt. Lisaks sellele on kollageeni võimalik tarida kapslitena või sisse juua.

Kasutamine: Sega 1 portsjon 20g ( kuskil 5 mõõtelusikat) 150-200ml veega. Sega korralikult ja jäta mõneks minutiks seisma ning seejärel tarbi. Tarbida vastavalt vajadusele kuid mitte rohkem kui üks annus päevas. Parima tulemuse saamiseks tarbida tühjale kõhule või kohe pärast valmistamist.

Säilitamine: Hoida suletuna kuivas ja hästi ventileeritud ruumis toatemperatuuril ja alla 14-aastastele lastele kättesaamatus kohas. Toode ei ole mõeldud tarbimiseks alla 14-aastastele lastele, rasedatele naistele, neeru- või maksahaiguste korral ega allergikutele.

Toode sisaldab magusaineid.
 
  • Hoiab nahka elastse, sileda ja tervena ning tagab naharakkude pideva uuenemise.
  • Vähendab tselluliiti ja venitusarme
  • Hoiab küüned tugevana
  • Soodustab juuksekasvu sh pidurdades ka juuste väljalangemist
  • Võimaldab liigestel liikuda sujuvamalt, vähendab vananemisega seotud liigesevalu ja liigeste kahjustumise riski

Ei sisalda lisatuid suhkruid ega värvaineid, säilitusaineid.