KFD BCAA X-CAPS 400tbl

Tootekood: 248 Kaubamärk: KFD Nutrition
KFD BCAA X-Caps on 100% puhas hargnenud ahelatega aminohapete (L-Leucine, L-Valine and L-Isoleucine) komplekt. Kerge tarvitada- allaneelatavad želatiinikapslites.

BCAA on eksogeensed aminohapped, mis tähendab, et keha ei suuda neid sünteesida, seega tuleb neid tarvitada toiduga.

Hargnenud ahelaga aminohapped on sportlase toitumise jaoks olulised, sest kui neid tarbida regulaarselt, aitab see parandada valkude sünteesi ja treeningjärgset lihaste regeneratsiooni, sest need on anitkataboolsete omadustega.
Lisaks tasub märida, et BCAA metaboolsed protsessid toimuvad lihastes, mitte maksas, seetõttu on lihasmassi kasvatamisel hädavajlikud.

Hargnendu ahelatga aminohapete lisamine on oluline igale portlasele, hholimata sellest, kas tegemist on kulturisti, jooksja või jalgratturiga vms.

Pakendis: 400 kapslit (1000 mg puhast ainet kapsli kohta)
Portsjoneid: 80

Kasutamine: Soovituslik annus 1 portsjon (5 kapslit), kaks korda päevas, nt enne ja pärast treeningut või hommikul pärast sööki.

Säilitamine: Suletud pakendis, alla 14- aastastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada: alla 14-aastased lapsed, rasedad, neeru- või maksahaiguste alla kannatavatel inimestel või kui on ülitundlikkus või allergia ühe või mitme koostisosa suhtes.
 
weight 0.58
  • Aitab parandada valgu sünteesi
  • Aitab peale trenni lihastel taastuda
  • Oluline lihaste kasvatamisel
  • Aitab vähendada lihasmassi kadu ja rasva lisandumist isegi sunnitud treeningpausi ajal
  • Suurendab vastupidavust, vähendab väsimust, minimeerib lihaste lagunemist
  • Kurnatust vähendav toime

Ei sisalda lisatuid suhkruid ega värvaineid, säilitusaineid, ega muid mittevajalikke lisaaineid nagu tauriin või mitte BCAA aminohappeid.

Koostis   1 portsjon (5 kapslit)    2 portsjonit (10 kapslit)
L-Leucine    2500 mg                 5000 mg
L-Valine    1250 mg                    2500 mg
L-Isoleucine    1250 mg              2500 mg

Ingredients: L-Leucine, L-Valine, L-Isoleucine, gelatin, colouring agent (azorubine), anti-caking agent (silicon dioxide).