KFD BCAA Instant 350g

Tootekood: 165 Kaubamärk: KFD Laoseis:Tellimisel
19,90 €

Parameetrid


* SPORDIJOOGID

KFD Premium BCAA + Instant on hargnenud ahelaga aminohapete kogum (BCAA): L-Leucine, L-Valine and L-Isoleucine kerglahustuval kujul (seguneb hästi, ilma liigse vahuta)
BCAA on eksogeensed aminohapped, see tähendab, et neid ei saa sünteesida organismist, seega tuleb neid manustada toiduga.

Hargnenud ahelaga aminohapped on olulised sportlase toitumises, kuna kasutades regulaarselt, BCAA aitab parandada valgu sünteesi ja aitab peale trenni lihastel taastuda (anti-kataboolsed omadused). Tähelepanuväärne on, et ainevahetuses protsess toimub lihastes, mitte maksas, seetõttu on eriti oluline lihaste kasvatamisel.

Hargnenud ahelaga aminohapetega spordijook on oluline mistahes spordiga tegelevale inimesele, ei ole vahet, kas sa oled jooksja, kulturist, jalgrattur, kergejõustiklane, fitnessiga tegelev inimene. 

Premium BCAA Instant+ on rikastatud L-Citrulline Malate. Tsitruliin aitab peale treeningut paremini taastuda, vähendab väsimust ja lihasvalu. Samuti aitab laiendada veresooni ja suurendab verevarustust lihastes, mis aitab kaasa toitainete kiiremaks omastamiseks. Tsitruliin vähendab lihases piimhapet, suurendab ATP tootlikust, suurendab lämmastikoksiidi (NO) tootlikust. Võimaldab peale treeningut paremini taastuda, tõstab aeroobset töövõimet.

On tõestatud, et tsitrulliin maalaat parandab lihaste vastupidavust/ jõudlust, kuna tsitruliin maalaat suurendab aeroobset energiatootmist ja hoiab ära väsimust. Tsitruliin maalaat vähendab piimhappe ja ammoniaagi ehitusprotsessi ning kiirendab lihaste/musklite taastumist, tõestes kreatiinfosfaadi ja ATP (adenosiintrifosforhapet) sünteesi (resynthesis) taset.

Eelised:
- suurendab valgu sünteesi
- aitab peale treeningut taastuda
- tõhustab insuliinitundlikust
- vähendab katabolitaset
- Parandab verevarustust veresoontes ja aitab toitainetel paremini imenduda.

Regulaarsel kasutamisel aitab BCAA parandab valgu sünteesi ja aitab paremini taastuda peale treenigut. BCAA+ Instant ei sisalda lisatuid suhkruid ega värvaineid, säilitusaineid, ega muid mittevajalikke lisaaineid nagu tauriin või mitte BCAA aminohappeid. 1 portsion 10g sisaldab 8g puhast BCAA-d ja 1,5g  L-Citrulline Malate.

SUPPLEMENT FACTS    100 g    10 g (jedna porcja)
L-Leucine                         40 g    4000 mg
L-Valine                            20 g    2000 mg
L-Isoleucine                      20 g    2000 mg
L-Citrulline Malate              15 g    1500 mg
Ingredients: L-Leucine, L-Valine, L-Isoleucine, lecithin-rapeseed powder, acidity regulator - citric acid, flavouring, sweeteners - sucralose and steviol glycosides.

KASUTAMINE: Vala üks portsion- 10g (2 kulpi) konteinerisse ja lisa 150-200ml vett ning sega/raputa tugevalt. Kasuta vastavalt vajadustele, kuid mitte rohkem kui 3 korda päevas. Soovitatavalt enne ja pärast trenni ja/või hommikul enne hommikusööki. Tarvita koheselt peale valmistamist.

HOIUSTAMINE: Suletud konteineriga kuivas ja hästi ventileeritud kohas toa temperatuuril. Ei sobi tarbimiseks rasedatele, lastele vanuses kuni 14aastat, neeru või maksa haiguste korral ja neile, kellel on mõne koostisosa suhtes allergia. Sisaldab magusaineid.

KFD Premium BCAA Instant+ võib jätta kerge kibeda järelmaitse, kuna sisaldab kõrges koguses L-leucine aminohapet, ning see on normaalne. Kui analoog toodetes kibedat kõrvalmaitset ei ole, siis võib olla see märk vähesest aminohapete kogusest või on maitse peidetud ohtrate mürkidega.