Intenson SPORT Kollageen + C-vitamiini kapslid 90tk

Tootekood: 787 Kaubamärk: Intenson Ühik: tk
Kollageen:
- aitab parandada liigeste funktsioone ja liikuvust
- toetab liigesekõhre loomulikku taastumist ja annab tugevust, paindlikkust ja tuge naha, sidemete ja kõõluste sidekudedele.
C-vitamiin
- toetab kollageeni tootmist
- aitab vähendada väsimust ja kurnatust
-võimas antioksüdant ja aitab rakke kaitsta antioksüdantse stressi eest
14,50 € 145,00 €/Kg

Kollageenitabletid + C-vitamiin SPORT 90 tabletti 500mg

Toidulisand kollageen + C-vitamiin on kahekomponendiline preparaat, mis on loodud füüsiliselt aktiivsetele inimestele.

kollageen:

- aitab parandada liigeste funktsioone ja liikuvust

- toetab liigesekõhre loomulikku taastumist ja annab tugevust, paindlikkust ja tuge naha, sidemete ja kõõluste sidekudedele.

C-vitamiin

- toetab kollageeni tootmist

- aitab vähendada väsimust ja kurnatust

on võimas antioksüdant ja aitab rakke kaitsta antioksüdantse stressi eest

Kasutamine: Kaks korda päevas üks tablett koos söögiga, juues piisavalt vett.

KOLLAGEN - vananemise suurim vaenlane

30-aastaselt hakkab nahk muutuma ja näole ilmuvad mööduvate aastate jäljed. See juhtub muu hulgas kollageenikadu tõttu. Mida teha selle vältimiseks?

Kollageen on sidekoe jaoks väga oluline valk, mis moodustab kuni 70% selle massist. Inimese keha suudab toota vähemalt 28 erinevat tüüpi kollageeni, kuid tervise ja naha ilusa väljanägemise seisukohalt on oluline I ja III tüüpi kollageen.

See on naha elastsuse säilitamise võti, mistõttu kollageeni kadu mõjutab kortsude teket, naha tugevust ja niiskustaset.

Kollageeni regeneratiivne võime väheneb vanusega

Kollageen on struktuurvalk, mis moodustub spetsiaalsetes rakkudes, mida nimetatakse fibroblastideks, pärisnaha kihis. Fibroblastid toodavad ka teisi struktuurielemente, st elastiini ja hüaluroonhapet.

Nii kollageeni moodustumine kui ka lagunemine toimub pärisnahas. Ensüümid vastutavad lagunemise eest, samas kui kollageen parandab ja asendab kahjustatud rakke või ehitab kogu meie elu jooksul uusi rakustruktuure.

Aastate jooksul muutuvad ensüümid, mis vastutavad kollageeni lagunemise eest, üha aktiivsemaks ning fibroblastide poolt kollageeni tootmine väheneb. Seetõttu on 80-aastasel nahal kahjustatud kollageeni neli korda rohkem kui 21–30-aastasel nahal.

Kollageenipeptiidid stimuleerivad nahka kollageeni tootmise suurendamiseks

Viimase kümnendi jooksul on huvi tunduvalt suurenenud selle vastu, mida saame teha, et säilitada kollageeni püsiv tase nahas, vältida selle lagunemist ja stimuleerida selle sünteesi vananevas nahas. Uuringud on näidanud, et kollageeni sünteesi saab stimuleerida looduslikest kollageeniallikatest saadud peptiididega.

Kollageenpeptiidid on kergesti seeditavad valgud. Inimese seedesüsteem ei imendu neid valke kiiresti, nii et ainult nende ensümaatiline lagunemine väikesteks peptiidideks on garantii, et organism imendub neid hõlpsalt.

Meie kollageenitoodetes sisalduvad kollageenpeptiidid seeduvad ja imenduvad organismis väga kergesti. Pärast allaneelamist jaotatakse need edasi väiksemateks peptiidideks, mida fibroblastid "köidavad".

Efektiivne toime on tõestatud uuringutega

Mitmed viimase kümne aasta jooksul läbi viidud uuringud inimkeha fibroblastide kohta on näidanud, et kollageenipeptiidid stimuleerivad fibroblaste aktiveerides organismi oma kollageeni tootma.

Uuringud on näidanud, et 2,5–10 g kollageenpeptiidide päevane tarbimine 4–12 nädala jooksul mõjutab positiivselt niisutustaset, elastsust, kortsude silumist ja naha tugevust.

Lisainformatsioon: Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat portsjonit. Toidulisandeid ei saa kasutada mitmekülgse toitumise asendajana. Normaalse tervise säilitamiseks on oluline tasakaalustatud ja mitmekülgne toitumine ning tervislik eluviis. Ärge kasutage lastel, rasedatel ja imetavatel emadel ega ülitundlikkuse korral toote mis tahes koostisosa suhtes.

Koosts: 447,5 mg kollageenhüdrolüsaati, 50 mg C-vitamiini (L-askorbiinhape), paakumisvastane aine: magneesiumstearaat.

Säilitamine: Toidulisandit tuleks hoida lastele kättesaamatus kohas, originaalpakendis, toatemperatuuril, valguse ja niiskuse eest kaitstult.

weight 0.1