Intenson Kollageen C-vitamiini ja hüaluroonhappega 60g

Tootekood: 785 Kaubamärk: Intenson Ühik: tk
Kollageen: Aitab parandada liigeste tööd ja liikuvust. Suurendab liigesekõhre loomulikku taastumist, annab naha, sidemete ja kõõluste tugevust, elastsust ja tuge sidekoe jaoks.
C-vitamiin: Toetab kollageeni tootmist, mis muudab naha nõuetekohaseks toimimiseks. Aitab vähendada väsimustunnet ja väsimust. Võimsa antioksüdandina aitab rakke kaitsta oksüdatiivse stressi eest.
Hüaluroonhape: Oma ainulaadse vee säilitamise võimega hoiab ära vananemise, sealhulgas kortsude tekke, aitab juukseid niisutada ja küüsi tugevdada.
5,90 € 98,33 €/Kg

Toidulisand kollageen + C-vitamiin + hüaluroonhape on kolmekomponendiline preparaat, mis on koostatud keha vananemisvastaste protsesside toetamiseks, ennetamiseks.

Kollageen: Aitab parandada liigeste tööd ja liikuvust. Suurendab liigesekõhre loomulikku taastumist, annab naha, sidemete ja kõõluste tugevust, elastsust ja tuge sidekoe jaoks. Kollageen on sidekoe jaoks väga oluline valk - selle mass moodustab 70%. Inimkeha suudab toota vähemalt 28 erinevat tüüpi kollageeni, kuid I ja III tüüpi kollageen on olulised tervise ja naha kaunistamiseks. See on peamine koostisosa naha elastsuse hoidmiseks.

C-vitamiin: Toetab kollageeni tootmist, mis muudab naha nõuetekohaseks toimimiseks. Aitab vähendada väsimustunnet ja väsimust. Võimsa antioksüdandina aitab rakke kaitsta oksüdatiivse stressi eest.

Hüaluroonhape: Oma ainulaadse vee säilitamise võimega hoiab ära vananemise, sealhulgas kortsude tekke, aitab juukseid niisutada ja küüsi tugevdada.
 
Kuidas kasutada: Lahustage pulber (pool teelusikatäit) 200 ml vees, mahlas või lisage jogurtile või smuutile. Võtke üks portsjon päevas. Ärge ületage päevast tarbimist.

KOLLAGEN - vananemise suurim vaenlane

30-aastaselt hakkab nahk muutuma ja näole ilmuvad mööduvate aastate jäljed. See juhtub muu hulgas kollageenikadu tõttu. Mida teha selle vältimiseks?

Kollageen on sidekoe jaoks väga oluline valk, mis moodustab kuni 70% selle massist. Inimese keha suudab toota vähemalt 28 erinevat tüüpi kollageeni, kuid tervise ja naha ilusa väljanägemise seisukohalt on oluline I ja III tüüpi kollageen.

See on naha elastsuse säilitamise võti, mistõttu kollageeni kadu mõjutab kortsude teket, naha tugevust ja niiskustaset.

Kollageeni regeneratiivne võime väheneb vanusega

Kollageen on struktuurvalk, mis moodustub spetsiaalsetes rakkudes, mida nimetatakse fibroblastideks, pärisnaha kihis. Fibroblastid toodavad ka teisi struktuurielemente, st elastiini ja hüaluroonhapet.

Nii kollageeni moodustumine kui ka lagunemine toimub pärisnahas. Ensüümid vastutavad lagunemise eest, samas kui kollageen parandab ja asendab kahjustatud rakke või ehitab kogu meie elu jooksul uusi rakustruktuure.

Aastate jooksul muutuvad ensüümid, mis vastutavad kollageeni lagunemise eest, üha aktiivsemaks ning fibroblastide poolt kollageeni tootmine väheneb. Seetõttu on 80-aastasel nahal kahjustatud kollageeni neli korda rohkem kui 21–30-aastasel nahal.

Kollageenipeptiidid stimuleerivad nahka kollageeni tootmise suurendamiseks


Viimase kümnendi jooksul on huvi tunduvalt suurenenud selle vastu, mida saame teha, et säilitada kollageeni püsiv tase nahas, vältida selle lagunemist ja stimuleerida selle sünteesi vananevas nahas. Uuringud on näidanud, et kollageeni sünteesi saab stimuleerida looduslikest kollageeniallikatest saadud peptiididega.

Kollageenpeptiidid on kergesti seeditavad valgud. Inimese seedesüsteem ei imendu neid valke kiiresti, nii et ainult nende ensümaatiline lagunemine väikesteks peptiidideks on garantii, et organism imendub neid hõlpsalt.

Meie kollageenitoodetes sisalduvad kollageenpeptiidid seeduvad ja imenduvad organismis väga kergesti. Pärast allaneelamist jaotatakse need edasi väiksemateks peptiidideks, mida fibroblastid "köidavad".

Efektiivne tegevus on tõestatud uuringutega

Mitmed viimase kümne aasta jooksul läbi viidud uuringud inimkeha fibroblastide kohta on näidanud, et kollageenipeptiidid stimuleerivad fibroblaste aktiveerides organismi oma kollageeni tootma.

Need uuringud on näidanud, et 2,5–10 g kollageenpeptiidide päevane tarbimine 4–12 nädala jooksul mõjutab positiivselt niisutustaset, elastsust, kortsude silumist ja naha tugevust.

weight 0.06