GraphicDreams leggings

Tootekood: 130 Kaubamärk: Gavelo Laoseis:Laos
66,00 € 56,10 €

Parameetrid


* Suurus

GRAPHIC DREAMS LEGGINGS
Kompressioon treening retuusid naistele.
Retuusidel on kujutatud põnev graafiline maastik, mis on kombineeritud puhtast valge ja musta segust. Baasvärv sujub mustast valgesse ning muster on värskendavat valget värvi. Antu mudel sobib ideaalselt kokku nii tumedate rõivastega, kui ka erksate värvidega. Logo on musta värvi ning vöökohale on lisatud motiveeriv lause „Gavelo Gorgeous“.

Sobivus: Toetav, mugav ja levinud vorm, mis sobib igale kehatüübile ja aita toestada taljet.

Materjal: Meie toode on valmistatud 73% Rpet ja 27% Lycra kombinatsioonist. RPET on polüester, mis on valmistatud taaskasutatud PET-pudelitest. Antud polüester kahjustab meie universumit ja loodust kõige vähem. Tänu Lycrale on tootel mõnus venivus. Tänu parimatele materjalidele kogete te parimat ja mugavaimat sobivust. Retuusidel on survetugevus ja 360 kraadine venivusvõime ning UPF 50 + päikesekaitse, mis tagab toote pikaajalise kasutuse.GraphicDreams - compression leggings for women.

This graphic dreamscape, with a pattern on the upper half of the tight and just a clean white on the lower calf, speaks by itself.
The base goes from a black to a white and the pattern is a clean white.
This graphic model looks stunning with both bright and dark tops and/or gear. The logo is black on the white base of the right calf and matches the white base of the waist with black text ”GAVELO GORGEOUS”

Fit
A comfortable and renowned fit for all kinds of body structures.
On the ladies model it has our much appreciated waist.