VICTORY HOOD white, women

SKU: 195 Brand: Gavelo Qty:In Stock
70,00 €

Parameters


* Suurus

VICTORY HOOD
Gavelo lukuga pusa on tõeline võitja. See stiilne pusa hoiab teid soojana, samal ajal kui näete ülimalt kuum ja stiilne välja. Valmistatud 100% orgaanilisest puuvillast ning omab suurepärast ja mugavat sobivust ning stiilseid detaile. Arvatavasti on see üks mugavamaid riideesemeid, mida te omate! Pusa baasvärviks on valge, millele annab erilisust roosade tikanditega käe, rinna ja kapuutsiosa. Victory pusa on valmistatu hoole ja armastusega nii sinule kui ka meie universumile.

PESEMISE INSTRUKTSIOON
Hooldades Gavelo rõivaid erilise armastuse ja hoolega tagad rõivaste pikemaajalise kauni välimuse ning aitad ära hoida ka negatiivset efekti meie planeedile ja loodusele.
Pesemise instruktsioon öko-puuvlillale: Märge! Toode võib pestes väheke kokku tõmbuda. Soovitame kindlasti venitada Teie öko-puuvillast rõivaeset pärast pesemist. Öko-puuvilla venitamine on oluline, et toode säilitaks oma kauni kuju. Kiirkuivatus võib põhjustada kanga suuremat kokku tõmbumist, mistõttu soovitame alati kasutada kuivatamiseks värsket õhku.Gavelo Victory Hood, Zipped Hoodie - simply a winner! Keep warm and look hot. Made from 100% organic cotton, with superb fit and cool details - it might just be the most comfy thing you will ever wear.

White base, with pink embroidery on arm, chest and hood. Pocket with zipper on left arm. V for Victory on left side chest, Gavelo logo centered on the hood and on the right lower arm. Pink/white Gavelo pattern inside the hood.

Victory Hoodie is made with love and care for both you and our planet. What’s not to like?

WASHING INSTRUCTIONS
Paying some extra attention to how you wash your Gavelo clothes will not only prolong their life, but also help minimize the environmental impact and save our natural resources.