SANDSTORM leggings

SKU: 127 Brand: Gavelo Qty:In Stock
66,00 €

Parameters


* Suurus

GAVELO SANDSTORM LEGGINGS

Ole tugev ja vapper! Tänu Gavelo Sandstorm kompressioon sportretuusidele muutuvad sinu treeningud veelgi energilisemaks ja meeldivamaks. Retuusid on Beeži-pruuni-valge kamoflaaz mustriga. Beež taljeosa on kaunistatud tekstiga "SANDSTORM". Tugev ja universaalne lõige sobib kõigile kehatüüpidele. Väga hinnatud ja armastatud taljeosa, mis vormib teie figuuri ning annab parima toestuse.

Materjal: Meie toode on valmistatud 73% Rpet ja 27% Lycra kombinatsioonist. RPET on polüester, mis on valmistatud taaskasutatud PET-pudelitest. Antud polüester kahjustab meie universumit ja loodust kõige vähem. Tänu Lycrale on tootel mõnus venivus. Tänu parimatele materjalidele kogete te parimat ja mugavaimat sobivust.Stay strong and brave! 
Gavelo Sandstorm compressions leggings will help you win the work out battle, even on days when you’d rather stay in bed. Put them on and get ready to be a fighter. Camouflage pattern in beige/brown/white. Decorative pattern on both calves. Gavelo logo on right thigh. Beige waist with the text ”SANDSTORM” in dark brown on the back and a cool pattern on the front.
Fit
A comfortable and renowned fit for all kinds of body structures. 
On the ladies model it has our much appreciated waist.

Fabric
Our tights are made with a 73% rPET and a 27% Lycra blend.
The rPET is polyester made out of recycled PET-bottles.
This polyester has the least effect on our natural resources.