MIDNIGHT SKULL leggings

SKU: 128 Brand: Gavelo Qty:Out of Stock
66,00 € 56,10 €

Parameters


* Suurus

Midnight Skull Leggings on kompressioon treeningretuusid naistele.
Pane end valmis 24/7 treeninguks! Retuuside baasvärviks on hele kesköösinine värv, millest kiirgab hõbedast tunnet. Retuuse kaunistab maitsekas pealuu, mida ümbritsevad lillemustrid, mis annab naiselikkust ja tugevust. Valge pitsist muster kaunistab vasakut jalga. Kaunis sinine logo asub vasakul jalal.

Sobivus: Toetav, mugav ja levinud vorm, mis sobib igale kehatüübile ja aita toestada taljet.

Materjal: Meie toode on valmistatud 73% Rpet ja 27% Lycra kombinatsioonist. RPET on polüester, mis on valmistatud taaskasutatud PET-pudelitest. Antud polüester kahjustab meie universumit ja loodust kõige vähem. Tänu Lycrale on tootel mõnus venivus. Tänu parimatele materjalidele kogete te parimat ja mugavaimat sobivust. Retuusidel on survetugevus ja 360 kraadine venivusvõime ning UPF 50 + päikesekaitse, mis tagab toote pikaajalise kasutuse.Midnight Skull Women compressionleggings.

Get ready to work out, twenty four seven! The color base is a light midnight blue, with an almost metallic feel to it. At the base of the leg is a decorative sugar skull combined with a flower pattern. A white lace pattern goes around the left thigh. The logo is on the right leg in a nice light blue tone. On the black waist you will find the motivational ”WE LIVE BY THE POWER” in white.
Fit
A comfortable and renowned fit for all kinds of body structures. 
On the ladies model it has our much appreciated waist.

Fabric
Our tights are made with a 73% rPET and a 27% Lycra blend.
The rPET is polyester made out of recycled PET-bottles.