LOS ANGELES tank

SKU: 116 Brand: Gavelo Qty:In Stock
45,00 €

Parameters


* Suurus

Gavelo Los Angeles Tank on treeningpluus naistele.
Antud disain on inspireeritud Los Angelesest, mis on nagu modernne dzungel ja täis põnevust ja metsikust. Los Angeles on kirjutatud pluusile mitmetesse kohtadesse ning omab väljanägemist, mis on inspireeritud ajaleepaberist või betoonipragudest. Spetsiaalne disain lubab vabalt liikuda ning on ülimalt mugav ja õhku läbi laskev. Must GAVELO logo asub rinnal ja õlgade vahel.

Materjal: Meie toode on valmistatud 73% Rpet ja 27% Lycra kombinatsioonist. RPET on polüester, mis on valmistatud taaskasutatud PET-pudelitest. Antud polüester kahjustab meie universumit ja loodust kõige vähem. Tänu Lycrale on tootel mõnus venivus. Omab ka UV kaitset +50.Women Tank Gavelo Los Angeles
A design truly inspired by the tropical concrete jungle that is Los Angeles. A base of what could be either concrete cracks or a tattered newspaper. You will find the name of the model (Los Angeles) on several places in the pattern, which goes in the colors of black, grey and white.The racerback design allows full range of motion. The Gavelo logo in black on the chest and between shoulder blades. White stitching details. Why not be extra neat- and wear it together with the Los Angeles tights!
Fabric
Made with a 73% rPET and a 27% Lycra blend.
The rPET is polyester made out of recycled PET-bottles.
This polyester has the least effect on our natural resources.
The Lycra is in the blend to give the fabric its comfortable stretch. 
UPF 50+ sun protection.