134

SKU: 134 Brand: Gavelo Qty:In Stock
66,00 € 56,10 €

Parameters


* Suurus

GAVELO STIIL LEGGINGS
Gavelo Stiil kompressioon treeningretuusid on sportlikud, kuid stiilsed. Nende kaunite retuusidega tunnete end kaunimalt kui kunagi varem. Sinised triibud on põnevate värvidega, mis muutuvad sääre osas helesinisest tumesiniseks. Tumesinine vöökohal on motivatsiooni andev lause:“We live by the power“. Retuusid on universaalse sobivusega, mis tähendab, et sobivad kõigile kehatüüpidele. Naiste mudelil on kõrgelt hinnatud ja armastatud tugeva toestusega keskosa.

Materjal: Meie toode on valmistatud 73% Rpet ja 27% Lycra kombinatsioonist. RPET on polüester, mis on valmistatud taaskasutatud PET-pudelitest. Antud polüester kahjustab meie universumit ja loodust kõige vähem. Tänu Lycrale on tootel mõnus venivus. Tänu parimatele materjalidele kogete te parimat ja mugavaimat sobivust. Retuusidel on survetugevus ja 360 kraadine venivusvõime ning UPF 50 + päikesekaitse, mis tagab toote pikaajalise kasutuse.STiiL Women compression leggings.
Sporty yet stylish. This beauty will take you everywhere, feeling just as fab wherever you are. A variation of blue stripes goes from the top to the bottom, and will bleed out into dark blue at the calf.On the dark blue waist you will find the motivational ”WE LIVE BY THE POWER” in light blue. The logo in white is on the base of the right calf.
Fit
A comfortable and renowned fit for all kinds of body structures
On the ladies model it has our much appreciated waist.

Fabric
Our tights are made with a 73% rPET and a 27% Lycra blend.
The rPET is polyester made out of recycled PET-bottles.
This polyester has the least effect on our natural resources.